1. Ļaujies emocijām

Vai Tava mīlestība ilga dažus mēnešus vai pusi dzīves, pirmais, ko Tu vari darīt – ir nedarīt neko. Ļaujies visām pirmā brīža emocijām – izraudies daudz un ilgi, zvani draudzenēm, mammai, kliedz, dauzi spilvenus, klausies skaļu mūziku, apēd veselu torti viena pati… dari jebko, kas Tev palīdz izlādēt emocijas. Protams, šeit runa ir tikai par saprātīgiem lēmumiem. Mest akmeni viņa mājas logā vai sadauzīt viņa mašīnu nav nepieciešams.

2. Ej cauri nevis izvairies

Bieži vien mums sāpīgās situācijās gribās uzlikt masku, turpināt ierasto dienas kārtību un izlikties, ka viss ir kārtībā. Tā ir emociju izstumšana. Jā, tā patiešām ir vieglāk, bet tas ir neveiksmīgs mēģinājums piemānīt pašai sevi, jo emocijas jau nekur nepazudīs. Ja vēlies patiesi sadziedēt savu sirdi, nāksies pakļaut sevi visām emocijām un izdzīvot negatīvās emocijas līdz sirds dziļumiem.

3. Atļauj sev skumt

Jā, šis ir Tavs sēru posms. Jaunas attiecības, sevis norakšana darbos, ballītes līdz rīta gaismai un jebkuras citas pārmērības Tev nemazinās skumjas. Nebaidies palikt vienatnē un skumt. Neviens no Tevis negaida, ka būsi nekavējoties atguvusies. Jo lielāka bija Tava mīlestība, jo vairāk laiku vajadzēs sēru posmam. Ja meģināsi apiet sērošanu, sirds dziedēšana prasīs ļoti daudz laika.

4. Uzraksti atvadu vēstuli

Kad jūties daudz maz sakārtojusi savu emocionālo pasauli, ir kāds svarīgs process, kas Tev noteikti ir jāizdara – jāatvadās un sava mīlestība jāpalaiž vaļā. Izbrīvē tam laiku un atrodi pareizo noskaņu. Uzraksti uz papīra visus plusus un mīnusus, kas piemita šim vīrietim. Uzraksti visu, ko Tev patika kopā darīt un ko nevarēji ciest ne acu galā. Uzraksti, kas Tev pietrūkst un par ko esi bijusi pateicīga šajās attiecībās. Kad esi beigusi rakstīt, izlasi sevis uzrakstīto. Skaļi! Lasi tik reizes, kamēr vari nolasīt savu vēstuli bez raudāšanas. Kad to esi izdarījusi, vēstuli sadedzini, saplēs vai vienkārši izmet.

92f3e731be5af5f5545a7b1d77ef09f2

Foto avots: http://pinterest.com/pin/353391901981612950/

5. Sastādi jaunu plānu

Ar vai bez Tavas piekrišanas Tev ir sācies jauns dzīves posms un vecais ir beidzies. Tas nozīmē, ka Tev ir nepieciešams jauns plāns. Sāc ar to, ka izdomā jaunas lietas, ko darīt, piemēram, tādas, ko līdz šim neesi darījusi. Aizpildi kvalitatīvi savu laiku un atrodi jaunas lietas, ar kurām aizrauties. Jaunajā plānā vari ne tikai ieplānot jaunas nodarbes, bet pamainīt arī tās lietas, ko dari jau gadiem bez izmaiņām.

6. Ielaid labās lietas savā dzīvē

Šķiršanās no kāda tiek uzskatīta par negatīvu pieredzi. Patiesībā jau pieredze nav ne laba, ne slikta. Tā ir tikai pieredze. Dzīves laikā cilvēki nāk un iet, un jo ātrāk mēs saprotam, ka no kaut kā ir jāatvadās, lai iegūtu ko vēl labāku, jo vieglāk pārciest šīs pārmaiņas. Esi atvērta jaunām lietām, cilvēkiem un notikumiem! Ja Tavas domas būs aizņemtas ar pagātnes lietām, tajās nebūs vieta, kur ienākt kam jaunam. Neļauj sev iesprūst pagātnes notikumos, jo Tu tur vairs neatrodies. Tu esi tagadnē, un tagadnē Tavā dzīvē nepārtraukti ienāk jauni notikumi.

7. Atļauj sev atkal mīlēt

Ir kāda emocija, kas ir spēcīgāka par bailēm. Tā ir piedošana. Kad Tu būsi piedevusi savai bijušajai mīlestībai un sev, ka Jums nesanāca un nebijāt domāti viens otram, Tu atkal varēsi atvērt savu sirdi jaunai mīlestībai. Nodefinē sev, kādu mīlestību vēlies iegūt – kādas attiecības Tu sev novēli un kādu vīrieti redzi sev blakus. Lai Tev izdodas materializēt savas domas!

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/8812792