Abonēt veikalā

Pēdējos gados ir attīstījies kāds īpašs interneta veikalu veids – abonēšanas veikali. Ko tas nozīmē? Veikalā ir iespējams abonēt kādas noteiktas preces, ko izmantojam ikdienā, piemēram, žiletes, pārtiku, kurpes u.tml. Uzņēmēji tās regulāri vienreiz mēnesī piegādā uz mājām.

Paciņu grūtajām dienām

“The Period Store” ir tieši šāds veikals, kurā sievietēm ir iespēja abonēt menstruāciju dienām nepieciešamo – bez tamponiem un higiēnas paketēm paciņā klāt tiek sūtīta vēl arī tēja, saldumi un ibuprofēns. Paciņa, kas šai periodā liek justies mazliet labāk. Interneta veikala mājaslapā tiek piedāvātas 4 dažādu paciņu komplekti sākot no 15 – 30 dolāriem.

Kāds no šādas abonēšanas ieguvums?

Pirmkārt, vairs nav jāatceras nopirkt katru mēnesi tamponus vai higiēnas paketes – kam nu katra dod priekšroku, otrkārt, saņemt paciņu ar šokolādīti un tēju ik mēnesi ir īpaša sajūta. Gluži kā dāvana.

Biznesa ideja

Abonēšanas biznesam ir viens liels plus – abonēšanas ideja nodrošina preces pirkšanu ilgākā laika periodā. “The Period Store” ir izveidojušas divas jaunas sievietes Ešlija un Rubi no Ņujorkas. Viņu veikals darbojas nepilnu mēnesi. Diemžēl šobrīd tas pieejams tikai Amerikā, bet cerams, ka kādreiz būs pieejams arī pie mums, Eiropā. Varbūt šī ir laba biznesa ideja kādai Latvijas uzņēmējai?