Īstajā vārdā Elizabete Grānta ir amerikāņu dziedātāja, kas pasaules popularitāti iemantojusi pavisam nesen – 2012. gada sākumā, laižot klajā savu otro studijas albumu “Born to Die“. Pateicoties gan savai neparastajai balsij, gan arī intriģējošajam un noslēpumainajam personības stilam, mūziķe ir kļuvusi par sensāciju un daudzu pielūdzēju elku. Žurnāls “Q” Lana Del Rey ir nodēvējis par “Next Big Think” un ne velti – kļūt tik ātri slavenam visā pasaulē izdodas tikai retajam.

Lana Del Rey.

Lana Del Rey ir saņēmusi ne tikai atzinību dažādos mūzikas balvas pasniegšanas pasākumos, bet arī kritiķu nopēlumu un pārmetumus, ka karjeru viņai ir nopircis viņas tēvs, investors Robs Grānts. Lai nu kā tur būtu, visiem, kam patīk mūziķes radītā mūzika, viņai piedotu jebko, lai tik redzētu viņu uzstājamies. Arī mums, latviešiem, ir dota šāda iespēja – šodien, 14. jūnijā dziedātāja uzstājas Arēnā Rīga.

Lana Del Rey

Lana Del Rey mūzikas stilu varētu raksturot kā blūza, soula, indī un džeza apvienojumu. Melodijā un dziesmu tekstus ir atspoguļotas emocijas, mistika un tiek spēcīgi pausts sievietes seksapīls. Pieprasītākās dziesmas ir: “Video Games“, “Born to Die“, “Blue Jeans” un citas. Kopumā dziedātāja ir izdevusi divus studijas albumus, no kuriem pirmo sauc “Lana Del Ray a.K.a. Lizzy Grant“.

Foto avoti: http://media-cache-ec3.pinimg.com/originals/c9/30/80/c93080dd3ff73df2ec7a6b2b03f6a03e.jpg http://tonight.de