Portālā Mia.lv jauna sadaļa par uzplaukumu, ko veido Inese Apse – Apsīte.

Inese Apse – Apsīte:

“Mēs visi runājam par seksu, tas liek kņudēt taureņiem mūsu vēderā, tā dēļ mēs ciešam, piedzīvojam ekstāzi, radām vai neradām bērnus, dzenamies uz otru pasaules galu. Taču pārāk bieži mēs par to runājam tik primitīvā līmenī, nošķeļot no mīlestības un ikdienas dzīves, pazeminot tā nozīmīgumu gan veselības, gan tuvības, gan prāta un emociju izaugsmes jomā. Vai gluži otrādi, runājot par mīlestību, aizmirstam, ka arī mežonīgs orgasms, skūpstīšanās, otra maiguma laizīšana un ritmiskas, dziļas, te ātras, te lēnas kustības ir dabīga, skaista Tavas būtības daļa.

Bet apkārt pasaule aug – pēc nepilniem desmit gadiem mēs piepeši esam sapratuši, cik svarīgs ir dzīvs ēdiens, cik nozīmīga ir garīga izaugsme, cik ļoti ir jādomā līdzi mūsu attieksmei pret dabu un pasaules lielajiem procesiem. Kāds šo kustību sāka, kāds par to iestājās, kāds tam ticēja.

Protams, ka daudz, kas šobrīd notiek pasaulē, ir atgriešanās pie aizmirstām lietam – tās ir bijušas zināmas gadu tūkstošiem. Tieši tas arī ir aizraujoši – ieraudzīt seksu jaunā gaismā, atrodot arī atpakaļceļu pie senam, dziļām zināšanām un vērtībām.

Tieši tas pats notiek ar seksu, ķermeni, mīlēšanos un orgasmiem – attieksme un izpratne mainās. Šis blogs aicina Tevi būt par daļu no šīm lielajām pārmaiņām. Pasaulē tas jau notiek. Latvijā to sākam mēs ar kustību BUD BLOOM BLOSSOM – kopā ar Tevi.”