“Iemīli sevi” pārvērtību diena

Pirmā drosmīgā pārvērtību dalībniece ir Inese no Cēsīm. Satiekot Inesi, pirmām kārtām pārsteidz viņas sievišķība. Tik liega un spēcīga reizē, tā bikli cenšas slēpties aiz brūnajām acīm un neviļus liek Inesi salīdzināt ar stirnu. Jau kopš mazotnes meitene izcēlusies ar īpašu enerģiskumu un spēju dzīvespriecīgi ienirt dzīves mutulī. Jūs pavisam noteikti apburtu viņas smiekli! 18 gadu vecumā Inese piedzīvoja skaistāko notikumu sievietes dzīvē – bērniņa piedzimšanu. Rūpes par meitiņu prasīja daudz laika, un vienai pašai tikai ar mammas atbalstu Inesei tas nemaz nebija viegli. Neatlaidība un spīts nedaudz pastūma malā viņas trauslumu, lai palīdzētu Inesei gan pabeigt skolu, gan uzsākt darba gaitas vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Nākotnes plāni Inesei ir lieli un pārdomāti – mācības augstskolā un pašai sava māja, kur svētdienu rītos nu jau pirmklasnieci meitu modināt ar siltu pankūku smaržu. Pašlaik Inese ir laimīga un viņas brūnās acis mirdz jo īpaši – viņa ir satikusi savu dvēseles otru pusi un atkal ļaujas sapņiem. Inesei ir bijis tik daudz brīžu, kad būtu bijis vieglāk nolaist rokas un nedarīt neko, bet dzīve mīl tos, kas mīl dzīvi! Mums tiek dotas jaunas iespējas, ja vien mūsu sirdis ir atvērtas. Šķiet, Ineses dzīvē pienācis laiks, kad atkal sievišķīgi un dzīvespriecīgi ļauties jauniem notikumiem, tāpēc „Mia” vēlas uzdāvināt veselu dienu Ineses labsajūtai, lai celtu viņas pašapziņu un iedvesmotu, jo nav nekā valdzinošāka par sievieti, kas jūtas īpaša! Bet Inese tikai kautrīgi smaida un vēl nenojauš, cik patiesībā skaista ir viņas dvēsele aiz šīm stirnas acīm.

Konsultācija pie Elīnas Brilas viņas privātpraksē “Labo domu pietura”

Iemīli sevi

Inese uz konsultāciju “Labo domu pieturā” ierodas sabijusies, visa viņas būtība, ieskaitot mīmiku un ķermeņa valodu, pauž piesardzību – nekad iepriekš pie psihologa Inese nav bijusi, kaut arī uzreiz atzina, ka dzīvē ir bijušas situācijas, kad šāda veida atbalstu būtu gribējies saņemt. Mēs tiekamies, lai apzinātu tās Ineses dzīves jomas, kurās pašlaik ir kādas grūtības – pagātnes „astes”, attiecības ar apkārtējiem, sev izvirzītie mērķi un tamlīdzīgi. Lai gan sākumā saruna īsti nevedas, jo Inese neizrāda iniciatīvu, ātri vien ar izzinošiem jautājumiem noskaidrojam tās lietas, kas viņas dzīvē patlaban ir visaktuālākās. Tajās parādās kāda spilgta, bet lielākajai daļai cilvēku raksturīga īpašība – grūtību noliegšana un izstumšana. Atklājās, ka lietas, kas Inesei patiesībā ir ļoti svarīgas un emocionāli piesātinātas, ir atliktas vai pilnīgi izslēgtas no ikdienas, jo izrādījušās psiholoģiski smagas. Ar četriem klasiskiem jautājumiem no konsultēšanas prakses, kas ļauj problēmu apskatīt it kā no malas, vairāk strukturēti, noskaidrojām, kādas ir patiesās Ineses sajūtas, piemēram, vienaldzība patiesībā aiz sevis slēpa dusmas, aizvainojumu un vilšanos. Var šķist, ka, tās noliedzot ar vārdiem „Es negribu par to domāt! Man vienalga!”, problēmas pazudīs, tomēr patiesībā neizlādētas emocijas un līdz ar to neatrisināta situācija turpina mocīt pat gadiem ilgi. Savu jūtu atzīšana, patieso vēlmju noskaidrošana un jaunu resursu situācijas risināšanai atklāšana ļauj salīgt mieru ar pagātni, pieņemt tagadni un mierīgi paļauties uz nākotni.

Kāda epizode no Ineses attiecību pieredzes atklāja, ka viņai piemīt prasme vienoties, kā arī diezgan lietpratīgi mēģinājumi iesaistītās personas atgriezt pie vienošanās brīdī, kad tā netiek pildīta. Tomēr dusmas un aizvainojums bija ļāvis novirzīties no mērķa, „neredzēt” savas patiesās vajadzības. Sarunas gaitā kopīgi atradām jaunus resursus problēmu risināšanai, Inese pauda apņēmību tās beidzot sakārtot. Domāju, ka svarīgākās atziņas konsultācijā bija saistītas ar prasmi uzņemties atbildību par sevi un savu dzīvi, kā arī spēju piešķirt sev tiesības – būt attiecībās, mācīties, strādāt, pateikt stingru „nē” lietām un cilvēkiem, kuri rada tikai vilšanos un zaudējuma sajūtu.

Galu galā nonācām pie secinājuma, ka savu dzīvi veidojam mēs paši, tāpēc ir tik svarīgi pareizi formulēt savas vēlmes un mērķus. Tādas parazītfrāzes kā „es nevaru”, „es neticu”, „man nesanāks” ir kā sprunguļi ceļā uz panākumiem. Inese jau sarunas gaitā atzina, ka arī turpmāk liks lietā konsultācijā izmantotās metodes, lai risinātu citas grūtības. Novēlu veiksmi un izdošanos!

Inese par savu emociju analīzi

Par savām izjūtām nemēdzu daudz runāt. Slikto cenšos aizmirst un dzīvot tālāk, priecāties par labo, tāpēc sākumā tikšanās ar konsultanti likās gandrīz vai lieka. Biju ļoti pārsteigta, ka Elīna tik draudzīgā komunikācijā pamazām man atklāja to, ko pati neredzu – emocijas mēdzu noklusēt, bet tās tomēr nekur nepazūd un uzkrājas noguruma, sasprindzinājuma veidā, negatīvi ietekmē arī attiecības ar apkārtējiem. Ir grūti atklāti runāt par sevi, jo tas nozīmē arī pašai sev atzīt vairākas nepatīkamas lietas. Lai cik satraukuma pilna bija konsultācija, pēc tam tomēr jutos tā, it kā akmens no sirds būtu novēlies. Es noteikti vēl došos uz konsultācijām pie Elīnas, jo viņa man parādīja, ko varu mainīt sevī.

Pirmais SPA piedzīvojums maģiskajā „dabaSpa”

Iemīli sevi

„dabaSpa” meistars Munīrs Nazārs par tikšanos ar Inesi stāsta: „Zināju, ka Inese nāk no psihologa apmeklējuma, turklāt viņa bija nerunīga. Šādos gadījumos it īpaši svarīga ir SPA speciālista profesionalitāte, jo jāsajūt klients, tiklīdz viņš ienāk pa durvīm. SPA rituālam noteikti bija jāpalīdz atmodināt Ineses pozitīvo enerģiju, palaist vaļā bijušo un paskatīties uz sevi un lietām no malas ar jaunu skatījumu, tāpēc piedāvāju SPA rituālu apvienojumu no vietām, kur ir sena un spēcīga izpratne par gara un miesas mijiedarbību: ciedru pirtiņu no Sibīrijas plašumiem un Ēģiptes masāžu. Ciedru pirtiņa ļauj īpaši atslābināties, turklāt process ir pilnīgi pielāgojams klienta fiziskajām un emocionālajām vēlmēm un vajadzībām – temperatūra, ilgums, aromterapijas intensitāte. Procedūra aktivizē izsvīšanas procesu un nodrošina maksimālu komfortu, ideāli sagatavo ādu citām procedūrām. Savukārt Ēģiptes masāža ir viegla un orientēta uz garīga un fiziska sasprindzinājuma novēršanu – tajā apvienotas dažādas masāžu metodikas: plašas, slīdošas kustības un daudzās masāžas eļļas palīdz atslābināties un atjaunot hormonālo līdzsvaru. Noslēgumā, pirms doties tālāk, iesaku mazliet pakavēties ar sevi domās, sajūtās, mierīgi baudīt tēju un SPA uzkodas.”

„dabaSpa” ceturtdienās piedāvā iespēju apmeklēt „Sibīrijas SPA” rituālus ar ciedru pirtiņu ar 20 % atlaidi! Tas varētu būt iepazīšanās sākums, jo „dabaSpa” piedāvājumā ir vēl citas unikālas procedūras un rituāli no Āfrikas un Marokas, procedūras ar gliemežvākiem, ciedru čiekuriem, dārgakmeņiem u. c. – pavisam atšķirīga aura un sajūtas, kas atsvaidzina ikdienu un tās uztveri vispār.

Inese par apčubināšanu un rūpēm SPA salonā

Tā kā uz SPA devos pirmo reizi, man nebija ne jausmas, kas mani tur gaida! Pēc konsultācijas pie Elīnas biju nedaudz domīga un vēl joprojām daudz ko pie sevis analizēju, tad nu šī SPA procedūra bija ideāla, lai es varētu atslābināties. Sajūtas bija fantastiskas! Masieris pareizi uztvēra manu noskaņojumu un piedāvāja ciedru pirtiņu, kas visas dienas garumā atstāja uz mani atslābinošu iespaidu. Masāžas laikā aizmigu un atslēdzos no visas apkārtējās pasaules. „dabaSpa” salonā pavadītais laiks man lika justies ļoti lutinātai un aprūpētai. Man ļoti patika salona interjers, tas lika justies kā mājās.

Matu pārvērtības profesionālajā salonā „Studio 3”

Iemīli sevi

Studio 3” stiliste friziere Diāna stāsta: „Protams, uzsākot darbu, vienmēr noskaidroju, kā klients uztver sevi, kādi ir pārvērtību mērķi. Ņēmu vērā, ka Inese noteikti nevarētu sadzīvot ar īsiem matiem, kaut gan pēc sejas formas viņas skaistumu izceltu karē griezums. Ir ļoti svarīgi, lai klients justos labi, tāpēc atradām risinājumu, no vienas puses, ņēmām vērā vēlmi, no otras puses, izveidoju frizūru, kas sasaucas ar to, kas īpaši piestāv. Tā tapa klasisks pakāpeniskais griezums, kas rada apjomu griezuma augšējā daļā, frizūra ir karē griezuma interpretācija. Ieteicu arī padomāt, ka kādreiz varētu atļauties kādu no pavisam īsajiem griezumiem kā Annai Hetavejai, Inesei tie ļoti piestāvētu un piešķirtu īpašu šarmu. Runājot par toņiem, klientei piemērotāks būtu silts šokolādes matu tonis vai pat ar rudā toņa pieskaņu, bet Inesei bez kompromisiem patīk tumši un piesātināti matu toņi, tāpēc mēģinājām saglabājot tumšo, bet mainīt toņa nokrāsu.

Nav mazsvarīgi arī matu kopšanas līdzekļi, lietojam un iesakām pārbaudītas vērtības, lai sasniegtais rezultāts saglabātos maksimāli ērti. Mēs, „Studio 3”, jau 10 gadus sadarbojamies ar „L’Oreal”, tāpēc varam droši ieteikt Inesei – „L’Oreal” „Professional Vitamino Color” šampūns, balzams un kopjošā eļļa ļaus saglabāt matu spožumu ilgāku laiku. Piebildīšu, ka bieži vien pirmā tikšanās ar klientu nenozīmē ekstremālas pārmaiņas. Reālajā dzīvē, pretēji TV šoviem, ir jāatrod kompromiss, frizierim ir jāiegūst uzticēšanās un jāiedvesmo, lai pats klients kādu dienu saka: Diāna, es esmu gatava, apsvēru visus ieteikumus, par un pret, esmu gatava, es tev uzticos, aiziet!

No pieredzes varu teikt, ka Ineses pārmaiņas ir izdevušās, Inese ieguva gan savai pašsajūtai, gan tēlam nepieciešamās pārvērtības uz labu. Ceru, ka šis ir pirmais solis, iedvesma kardinālākām pārmaiņām, kas ļaus sevi ieraudzīt pavisam citā tēlā, caur sava tēla pārmaiņām noticēt, ka viņa ir absolūti gatava jaunai, labākai dzīvei.

Inese par skaistajām matu pārvērtībām

Arī uz frizētavu gāju uztraukusies, jo noteikti negribēju īsus matus, kā arī kardināli mainīt toni. Esmu tik ilgi audzējusi savus matus! Liels bija mans pārsteigums uzzinot, ka manu seju vairāk izceltu tieši īsie matu griezumi, kā arī matu tonis esot krietni par tumšu. Tā kā krasām pārmaiņām nejutos gatava, vienojāmies, ka matu krāsu nedaudz „siltināsim”, bet laika gaitā varētu tomēr mēģināt tuvināt ideālajai – padarīt maigāku ar gaišākām šķipsnām. Tas izcelšot manu acu krāsu. Tālāk jau uzticējos meistarei Diānai, un pēc matu ieveidošanas jutos pavisam citādi! Tik sievišķīga! Paldies par vērtīgajiem padomiem meistarītei! Labprāt nāktu vēlreiz pie viņas un uzticētu savus matus.

Vizāžiste Oksana Mihailova

Inesei piemīt dabisks skaistums, tāpēc vēl jo vairāk būtu grēks neizcelt labāko. To arī iesaku pārējām meitenēm – kaut nedaudz, bet ikdienā tomēr lietot dekoratīvo kosmētiku, izceļot savus trumpjus, jo viegls tonālais vai BB krēms un tuša (lasi – vienmērīgs sejas tonis un izteiksmīgākas acis) patiesībā prasa tik maz laika, bet nodrošina vajadzīgo efektu ikdienai. Noteikti kaut reizi izmantojiet iespēju aiziet pie profesionāla vizāžista, lai uzzinātu, ko un kā pareizi akcentēt savā sejā. Ir svarīgi arī saprast, kāda toņu gamma katrai piestāv.

Inesei tika veidots „silts” un pietiekami maigs meikaps, uzsvaru liekot uz viņas lielajām, brūnajām acīm. Koptēls izveidojās svaigs un romantisks. Skaisti, sievišķīgi tērpi, nedaudz „la dolce vita”, baudot kafiju un garšīgus mafinus, un Inese beidzot izskatās kā aktrise pirmo reizi savā īstajā lomā :) Ir svarīgi izprast savas sievišķīgās šķautnes (romantiska, bohēmiska, eleganta utt.) un pirms stila veidošanas izlemt, kādas lomas tad vēlaties spēlēt. Ir vērts apzināti veltīt mazliet laika sava tēla izkopšanai, konsultēties ar draudzenēm, kam piemīt laba gaume, vai jautāt padomu stilistam, un galarezultāts neizpaliks. Arī Inese, sevi ieraugot daudz elegantākā un efektīgākā tēlā, neslēpa pacilātību, un man prieks, ka viņas būtību esmu uztvērusi pareizi!

Inese par burvīgo kleitu un efektīvo grimu

Ikdienā dekoratīvo kosmētiku lietoju maz, tāpēc ar nepacietību gaidīju, kāda izskatīšos. Saņēmu komplimentus par labo sejas ādu! Uzzināju vairākas nianses par tieši man piemērotiem kosmētikas uzklāšanas veidiem, kā maskēt nogurumu un kā piešķirt papildu izteiksmīgumu. Apzinos, ka neesmu veltījusi īpašu uzmanību šīm lietām, jo vienmēr šķitis, ka nav laika… Taču, ieraugot sevi spogulī ar tik skaistu grimu, sapratu, ka ir vērts no rīta veltīt kaut 10 minūtes tam, lai pati sev patiktu labāk. Šodien pirmo reizi sapratu, cik skaista varu būt! Fotosesijas laikā stilistes piedāvātajos tērpos jutos kā princese, un bija grūti noticēt, ka izskatos tik sievišķīgi! Jau drīzumā došos iegādāties strīpaino kleitu. Man šī diena nebeigsies nekad, jo īpaši silto attieksmi es atcerēšos vienmēr!

“Iemīli sevi” pārvērtību dienas rezultāts

Iemīli sevi

 

Inesi pārvērtību dienā jaunā tēlā ietērpj veikals “Monton“. 

Fotosesija notiek “Muffins and More” kafejnīcā.

Ineses diena patiesībā bija lielāka nekā viņa bija cerējusi. Nogurusi, bet laimīga viņa aizsteidzās pie saviem mīļajiem atstāstīt piedzīvoto un atrādīt, cik skaista ir kļuvusi. Dīvaini, mēs tik bieži skatāmies uz sevi spogulī, bet neredzam. Mākam sevi šaustīt, vainot, bet neatļaujamies būt laimīgas. Ir reizēm grūti cienīt sevi un gribēt sev to labāko, jo dzīvot citiem (mīļotajam, bērniem vai darbam) šķiet vieglāk vai pareizāk. Tad pienāk brīdis, kad kāds notikums vai satikts cilvēks visu apgriež kājām gaisā, un mēs mainām sevi, bet tālāk seko jau tikai sniega pikas efekts. Arī Inese šodien spēra uz priekšu pirmo soli, jo apzinājās pati savas vēlmes! Veltīja pilnvērtīgu laiku sev, domāja, atpūtās, priecājās, guva atbildes uz sen neatbildētiem jautājumiem. Mēs viņai novēlam pašu svarīgāko – laimi un mīlestību!

Piesakies „Iemīli sevi!” pārvērtību dienai

Ko Tu novēli pati sev? Sūti mums vēstuli un savu foto uz e-pastu iveta@mia.lv līdz 14. jūnijam un pastāsti, kāpēc Tu būtu pelnījusi „Mia” organizēto pārvērtību dienu. Piesakies un iepazīsti sevi – skaistu, mīlētu, laimīgu.