Ar ko EOS lūpu balzāmi ir atšķirīgi

Pirmkārt, ar savu inovatīvo, pārdomāto un pievilcīgo dizainu. Katrs EOS lūpu balzāms veidots kā apaļa lodīte nelielas olas lielumā – ērta un patīkama lietošanai, viegli atrodama somā un balzāma smarža ir… neaprakstāma.

Otrkārt, katra sieviete savas dzīves laikā patērē aptuveni 4 kilogramus dažādu lūpu balzāmu, kuru sastāvā pamatā ir ķimikālijas. EOS lūpu balzāmi ir 100% dabīgi un 95% organiski, bagātināti ar E vitamīnu, šī sviestu un jojoba eļļu. EOS lūpu balzāmi nesatur parabēnus un glutēnu, kā arī nav testēti uz dzīvniekiem.

Treškārt, tas ir piedāvājums, kuram ir grūti pretoties. Šobrīd tirgū pieejami astoņi dažādi EOS lūpu balzāmu veidi – zemeņu, saldās piparmētras, vasaras augļu, mandarīnu, meloņu, citronu, aveņu un jaunākais papildinājums – melleņu.

Screen Shot 2013-09-23 at 12.57.31 PM

Es arī gribu EOS lūpu balzāmu!

Latvijā EOS lūpu balzāmus piedāvā “Altamisi” interneta veikals. “Altamisi” veikals nav veidots kā standarta interneta veikals. Tā īpašnieces – Līga, Tatjana un Anete – veidojot veikalu, to darījušas no klienta puses – lai tas būtu ērts un ātrs lietošanā, savukārt piedāvājums veidots rūpīgi atlasot katru preci un izvēloties tādas preces, ko meitenes pašas noteikti iegādātos priekš sevis. Šobrīd interneta veikalā ie arī pieejami  dažādi aksesuāri, sieviešu rokkassomas, maki un kosmētikas maciņi. Preču klāsts tiek nepārtraukti papildināts, un drīzumā būs pieejama arī jauna kosmētikas līnija. Klientu ērtībai “Altamisi” veikals piedāvā bezmaksas piegādi un lielisku klientu servisu.

Seko līdzi arī “Altamisi” Facebook lapā, jo meitenes sola vēl daudz jaukus un interesantus jaunumus!

Screen Shot 2013-09-23 at 12.57.21 PM

Krāsainās prieka bumbiņas