Kādu mēs pazinām princesi Diānu

Velsas princese. Velsas prinča Čārlza pirmā sieva. Divi dēli: princis Viljams un princis Harijs. Modes ikona. Viena no visvairāk fotografētajām sievietēm pasaulē. Viena no mīlētākajām Lielbritānijas karaļnama pārstāvēm. Labdarība kā sirdslieta. Patiesā dzīves mīlestība pakistāniešu sirds ķirurgs Hasnats Hans. 36 gadu vecumā gāja bojā autokatastrofā Parīzes tunelī. Bēres notika 1997. gadā.

Visit lovelydianaprincessofwales.tumblr.com

Foto avots: http://lovelydianaprincessofwales.tumblr.com

Filma “Diāna”

Par viņas dzīvi ir sarakstītas vairākas grāmatas un vienas no tām sižets ir uzņemts kinolentē. Filma “Diāna” ir biogrāfiska romantiskā drāma pēc Keitas Snelas 2001. gadā izdotās grāmatas “Viņas pēdējā mīlestība”. Filmas scenāriju ir sarakstījis Stefans Džefrijs, savukārt to režisējis ir Olivers Hiršbīgels. Princese Diānas lomā ir iejutusies aktrise Naomi Vatsa. Filmas sižets atklāj Diānas pēdējos dzīves gadus pēc šķiršanās no prinča Čārlza un attiecības ar sirds ķirurgu Hasnatu Hanu. Filma “Diāna” jau ir piedzīvojusi pirmizrādi Londonā septembra sākumā, savukārt Latvijā uz kinoekrāniem to sāks rādīt 18. oktobrī.

Visit impawards.com

Foto avots: http://impawards.com

Foto avoti: http://acmefilm.lv http://hola.com

Visit yapert.com

Foto avots: http://yapert.com

Kāda patiesībā bija princese Diāna

Pirms 2 gadiem princese Diāna būtu svinējusi 50 gadu jubileju un šogad kļuvusi par vecmāmiņu. Lai gan kopš viņas nāves ir jau pagājuši 16 gadi, joprojām tiek ķidāta viņas dzīve, apspriesti nāves patiesie iemesli un meklēti pierādījumi tam, kāda viņa bija īstenībā. Katram par viņas dzīvi, notikumiem un izvēlēm ir savs viedoklis. Grāmatu autori un režisori mēģina viņas dzīvi ielikt stāstos un attēlot viņu no dažādiem rakursiem. Bet patiesība ir gluži vienkārša – mēs nezinam un arī nekad neuzzināsim, ko viņa juta.

Foto avoti: http://amandalovesyourstyle.blogspot.com http://markdsikes.com

Diānas vairs nav, bet viņa turpina dzīvot cilvēku sirdīs

Žurnāls “Vanity Fair” fotogrāfa Mario Testino 1997. gadā uzņemto bildi ar Diānu ir uzlicis septembra numuram uz vāka kā piemiņas atgādinājumu – mēs neesam par viņu, un to kā viņa lika justies visai pasaulei, aizmirsuši.

VANITY-FAIR

 Foto avots: http://vanityfair.com