Semināra sapņu sievietes

Mērķu seminārā uzstāties aicinājām trīs sapņu sievietes – tieši tā viņas gribas nodēvēt, jo katra ir sasniegušas kādu mērķi savā jomā. Zane Eniņa aizveda mūs savā pasaules ceļojumā, Inga Akmentiņa – Smildziņa atklāja savu stāstu par sapņu piepildīšanu ģimenē un Anna Rozīte runāja par pozitīvu attieksmi sapņu darba iegūšanā. Praktisku ieskatu mērķu piepildīšanā sniedza Elīna Brila, konsultante no “Labo domu pieturas”.

Par katras dalībnieces sniegumu savas domas mums atklāja semināra klausītājas.

Ilzes Timi viedoklis par Zanes Eniņas uzstāšanos

“Zanes Eniņas prezentācija man bija ļoti vērtīga, jo bija kā atgādinājums pašai sev, neaizmirst ikdienā uzdot būtiskus jautājumus. Svarīgākie, “Why are we walking?”, “Kā nopelnīt naudu ar to, kas man patiešām sagādā prieku?” un visbeidzot manī radās atziņa – “Dzīvot tā, lai manā dzīvē nebūtu piecu nožēlu desmit pirmsnāves minūtēs” . Zane ir lielisks piemērs tam, ka ir iespējams savus sapņus pārvērst mērķos, ja vien noticam, ka sperot soli to virzienā, augstākstāvošie spēki mūs pasargās, iedos vajadzīgo pieredzi un sagādās neaizmirstamus mirkļus. Dzīve patiešām ir pārāk īsa, lai to dzīvotu kā ģenerālmēģinājumu. Katra diena ir jauns sākums, jauns ceļojums, izbaudiet to, lai cik sākotnēji nereāls tas šķistu. Paldies Tev, Zane, par skaistajiem dabas skatiem, stāstu un iedvesmu, jo tieši cilvēki, kas nebaidās piepildīt savus sapņus ir šīs pasaules radītāji. Paldies liels Mia.lv par dāvāto iespēju un pilnvērtīgi pavadīto sestdienu!”

Evitas Leismanes viedoklis par Ingas Akmentiņas – Smildziņas uzstāšanos

“Pirmais jautājums kas vispilgtāk palika manā atmiņā ko pateica Inga Akmentiņa – Smildziņa: “Vai jūs katra varat skaļi un bezbailīgi pateikt sev – ES ESMU LAIMĪGA?! Es VARU!” Visas meitenes klusēja, bet tās, kuras sev šo jautājumu ir uzdevušas, rakņājušās sevī un radušas atbildi uz to smaidīja, arī es to starpā. Inga uzsvēra divus būtiskākos jautājumus, kas spēj izkristalizēt galveno dzīvē – pirmais: vai es esmu laimīga?! UN otrais: kas mani dara laimīgu?! Ja atbildes uz šiem, nu jau trīs jautājumiem ir, tad vienkārši – JUST DO IT!!!
Tā kā man vēl nav bērnu, tad ļoti saistoši likās tēma/diskusija kuru Inga aizsāka – kas ir labi vecāki? Atbilde ir pavisam vienkāša – Laimīgi vecāki! Tieši tik vienkārši tas viss ir. Protams, mēs vienmēr varam gausties, bet vai to vajag? Vai tādā veidā Tu sev patīc? Ne tak! Man ļoti patika gan Ingas, gan pārējo meiteņu dzīvesstāsti, pēc kuriem man vēl vairāk gribas iet un DARĪT!!! Priekā! :)”

Kristīnes Mincānes viedoklis par Annas Rozītes uzstāšanos

“Anna Rozīte semināra noslēgumā bija kā pasākuma odziņa, kura ar savu harizmu, vieglo dzīves uztveri un burvīgo smaidu salika visu teikto ne tikai pa plauktiņiem, bet ļāva uz dzīvi un apkārt notiekošo paskatīties caur citādāku prizmu, līdz ar to iedvesmojot mani uz dzīves un mirkļa baudīšanu, par prioritāti izvirzot ģimeni. Kaut vairāk būtu tik saulainu, dzīvespriecīgu un atvērtu cilvēku mums apkārt, kas ar savu klātbūtni spēj radīt tik patīkamu atmosfēru!”

Evijas Šaltes viedoklis par Elīnas Brilas uzstāšanos

“Ļoti patika dzīvi piemēri, kurus sniedza Elīna, jo caur tādu prizmu var paskatīties uz sevi un pasmieties. Patika arī tas, ka Elīnai bija konkrēts plāns, kā runāt. Tas ir svarīgi, jo tad nevar aizplūst kaut kādos “neceļos”. Man kopumā patīk Elīnas darba stils, un es labprāt apmeklēju seminārus, kuros uzstājas Elīna.”

Paldies!

Paldies lieliskajām dalībniecēm par iedvesmojošajām runām, pozitīvo enerģiju un sajūtas “Es arī tā varu” došanu. Paldies portālam draugiem.lv un it īpaši Santa Līcei – Krūze un Agnesei Zērnei par noticēšanu un pasākuma atbalstīšanu. Paldies “Ze Donats” par garšīgajiem virtuļiem. Un paldies visām semināra apmeklētājām un vienam drosmīgajam vīrietim par pacietību un labajām atsauksmēm.

Piesakies jaunajam Stila semināram, kas norisināsiesm jau šo sestdien t/c “MOLS”!

 

Vizuāls ieskats semināra norisē

IMG_6273

IMG_6278 IMG_6292 IMG_6288 IMG_6285 IMG_6282
IMG_6311 IMG_6326 IMG_6324 IMG_6319 IMG_6318
IMG_6335 IMG_6358 IMG_6354 IMG_6350 IMG_6336
IMG_6369 IMG_6411 IMG_6407 IMG_6388 IMG_6372
IMG_6425

IMG_6454

IMG_6457

IMG_6465 IMG_6438