3Raksta autore:

Ieva Rozentāle
Stiliste, vizāžiste
www.draugiem.lv/makeupievarozentale/

Ādas apavi, somas, cimdi – šīs ir lietas, kuras visbiežāk izvēlamies valkāt to kvalitātes un ērtuma dēļ, taču ādu kā materiālu plaši izmanto arī apģērbu darināšanā. Ādas apģērbi būs modē vienmēr, tāpēc ir vērts ieguldīt naudu to iegādē, jo vismaz vienai ādas jakai Tavā garderobē ir jābūt.

Šosezon skapi papildini ar ādas svārkiem, biksēm, topiem vai kādu kleitu, kura noteikti atstās iespaidu. Āda ir kombinējama ar jebkuriem materiāliem, pat ar vissmalkāko zīdu. Tā var būt arī stepēta, perforēta, veidotas faltēs, kombinēta ar kažokādām un attīstīti visdažādākie piegriezumi.

Ja vēl nejūties droša par to, vai Tavam stilam piestāv ādas apģērbi, sāc ar mazumiņu. Tam lieliski noderēs apģērbi ar ādas aplikācijām un detaļām.

Iedvesmai

Foto avoti: http://asos.com http://blog.esther.com.au http://bloomingdales.com http://burningtorchinc.com http://hautelook.com http://lolobu.com http://lyst.com http://necessaryclothing.com http://neimanmarcus.com http://newsgab.com http://rstyle.me  http://ssense.com http://stumbleupon.com http://styleonthecouch.com http://stylesays.com http://cusp.com http://forwardforward.com http://24.media.tumblr.com http://zimbio.com

Titulbildes avots: http://blog.trendstop.com