1. Baltā blūzīte

Visit rstyle.me

Foto avots: http://rstyle.me

Baltā blūze ir viens no ērtāk kombinējamiem apģērba gabaliem, jo piestāv gan klasiskajam stilam, gan arī romantiskajam un sportiskajam. Tāpēc universālā blūze ir jābūt katras sievietes skapī.

2. Saulesbrilles

Visit stylebythemodels.tumblr.com

Foto avots: http://stylebythemodels.tumblr.com

Saulesbrilles ir ne tikai izskatīgs aksesuārs, bet arī rūpējas par Tavām acīm. Nepērc katru vasaru jaunas un lētas, bet nopērc labas saulesbrilles, kas piestāv tieši Tavai sejas formai un kalpos vairākus gadus. Turi tās speciālā maciņā, lai nesabojātu.

3. Mazā melnā kleitiņa

Visit magazine.foxnews.com

Foto avots: http://magazine.foxnews.com

Nav otras klasiskākas un mūžīgākas vērtības modes pasaulē kā mazā melnā kleitiņa. Tā ir obligāta prasība jebkuras meitenes garderobē. Aplūko, cik dažādas var būt mazās melnās kleitiņas!

4. Klasiskie svārki

Visit simons.ca

Foto avots: http://simons.ca

Absolūta nepieciešamība visām sievietēm, kas dodas uz darbu. Melni zīmuļveida vai vienkārša piegriezuma svārki ir viegli kombinējami ar ļoti dažādiem apģērbiem – jakām, džemperiem, blūzēm, žaketēm un topiņiem.

5. Ērtas laiviņas

Visit solesociety.com

Foto avots: http://solesociety.com

Nevienai jau no mums ikdiena tā īsti nepaiet zvilnējot dīvānā ar kājām uz spilvena. Protams, dienas laikā nostaigājam brīžiem pat ļoti garus gabalus, un tāpēc labas, izturīgas kurpes ir must have. Izvēlies ērtas laiviņas no laba materiāla ar zemu papēdi vai bez tā. Uzzini arī par aktuālākajiem kurpju veidiem.

5. Lietussargs

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto avots: http://jardineriaypaisajismo.blogspot.com

Latvijā ir tik daudz mēnešu gadā, kad mūs pārsteidz lietus, tādēļ bez lietussarga neiztikt. Izvēlies to kompaktā izmērā, lai ērti vari nēsāt sev līdzi somā. Ar lieliem lietussargiem nav ērti, īpaši tad, ja Tev vēl rokās, kas ir jānes. Turklāt pastāv liela iespējamība, ka to kaut kur aizmirsīsi.

6. Koši gumijas zābaki

Visit usa.hunter-boot.com

Foto avots: http://usa.hunter-boot.com

Kurai tad gribās lēkāt pa peļķēm savās skaistajās kurpēs? Mode mūs ir pažēlojusi un radījusi ko pavisam praktisku – pievilcīgus gumijas zābakus. Izkrāso lietaino dienu, izvēloties tos kādā košā krāsā. Uzzini, kā pieskaņot apģērbu košajiem gumijas zābakiem.

7. Labs pulkstenis

Visit amazon.com

Foto avots: http://amazon.com

Pulkstenis ir prakstisks aksesuārs, kuru, izvēloties gana universālu, vari pieskaņot savam darba un brīvā laika apģērbam.

8. Kvalitatīva soma

Visit lolobu.com

Foto avots: http://lolobu.com

Un tad, protams, ir vajadzīga soma, kur to visu likt. Soma ir tas aksesuārs, kurā parasti negribās investēt lielus naudas līdzekļus. Bet… izvēloties praktisku, universālā krāsā un kvalitatīvu somu, Tev tā kalpos gadiem. Soma pilnīgi noteikti ir investēšanas vērts aksesuārs.

9. Seksīgas kurpes

Visit shoemint.com

Foto avots: http://shoemint.com

Ak, kur nu bez tām! Vismaz vienam kurpju pārītim sievietes skapī ir jābūt tādam, ka pašai prieks. Uz svētkiem vai vienkārši, kad jūties slikti, velc kājās savas laimīgās kurpes un gūsti prieku no to valkāšanas. Sievietei taču laimei tik maz vajag!

10. Garā kleita

rstyle.m

Foto avots: http://rstyle.me

Jā, garās kleitas ir modē, nē, tas nav iemesls, kādēļ katrai sievietei to vajag. Garā kleita ir īstens slavinājums sievišķībai. Plandošais audums un garais piegriezums liek Tev izskatīties maģiski burvīgai. Šāda kleita liks tev justies tik jutekliskai kā neviens cits apģērba gabals Tavā skapī. Skat, cik dažādas var būt garās kleitas.

11. Džinsu bikses

Visit keep.com

Foto avots: http://keep.com

Zilās džinsu bikses ir pielīdzināmas mazās melnās vakarkleitas fenomenam. Tās nebeidz būt modē, un nav nekas ērtāks un seksīgāks vietā tā arī izgudrots. Izvēlies labas džinsas, kas pieguļ Tavas augumam – nav pa platu un nav pa šauru.

12. Ādas zābaki

Foto avots: http://nordstrom.tumblr.com

Rudens un ziema ir auksti gadalaiki, kad ārā uzturēties it nemaz negribās (izņēmums ar slēpēm uz kalna). Lai nesaltu un nesamirktu kājas, ir nepieciešami labi apavi. Tos arī pareizi ir jākopj, lai tie būtu velkami vairākas sezonas, jo sāls un ūdens apavus krietni pabojā.

13. Adīta jaka

Visit hautelook.com

Foto avots: http://hautelook.com

Vēsā laikā ietīties siltā jakā, mmm, cik patīkami. Izvēlies mīksta adījuma jaku, kas neveļas un mazgājot nesaraujas vai neizstaipas. Tas ir būtiski, lai tajā varētu sildīties visu ziemu.

14. Mazā somiņa

Visit pinkcorsette.tumblr.com

Foto avots: http://pinkcorsette.tumblr.com

Dienās, kad  visa somas iedzīve tiek atstāta mājās un Tu izvēlies līdzi ņemt tikai telefonu, maku un lūpu spīdumu, Tev nepieciešama mazā somiņa. Izvēlies tādu, ko ērti pieskaņot Tavai pārējai garderobei. Protams, šāda somiņas gribās dažādas, tādēļ izvēlies tādas, ko vari pieskaņot dažādiem dzīves gadījumiem – teātra apmeklējumam, draudzenes ballītei, ceļojumiem u.tml.

15. Ērts džemperis

hrstyle.me

Foto avots: http://rstyle.me

Džemperis ir tik vienkāršs apģērba gabals, šķiet, ko tur daudz var mainīt. Un atkal mode mūs pārsteidz! Džemperis ir viens no mainīgākajiem apģērba gabaliem. Šobrīd modē ir šādas džemperu aktualitātes: aizmugurējā daļa garāka par priekšpusi, 3/4 piedurknes, aizmugurē rāvējslēdzējs, džempera izmērs ir krietni lielāks par Tavējo, dažādas apdrukas, atšķirīgi audumu savienojumi (piemēram, adījums + āda, adījums + mežģīnes).

16. Moderns mētelis

Visit blog.anntaylor.com

Foto avots: http://log.anntaylor.com

Atkal pirkums, kurā investēt uz gadiem. Mēteļu mode tik strauji nemainās, lai klasiska piegriezuma mētelis nākamajā sezonā vairs modē nebūtu.

17. Patīkamas smaržas

Visit shop.nordstrom.com

Foto avots: http://shop.nordstrom.com

Katrai no mums noteikti ir savas mīļākās smaržas. Dažas ir atradušas savu liktenīgo aromātu un lieto jau gadiem, citām atkal patīk ik pa laikam ko pamainīt. Arī labas un patīkamas smaržas ir glīts aksesuārs, kas veido mūsu kopējo personību.

18. Stilīga kleita

Visit wanelo.com

Foto avots: http://wanelo.com

Kleitas ir modē un tās pilnīgi noteikti vajag nēsāt. Šobrīd veiklau plaukti ir pārpilni ar tiiik dažādām kleitām, ka gribās tās pirkt desmitiem un simtiem. Izvēlies vienu pavisam skaistu un tādu, kurā uzplauksti. Tā būs Tava īstā kleita, kurā mirdzēt.

19. Žakete

Visit shopbop.com

Foto avots: http://shopbop.com

Arī žakete ir universāls apģērba gabals, ja vien to neizvēlies klasisku un stīvu. Atrodi casual žaketi, kas ir vai nu no ērta un viegla materiāla un kuru varēsi pieskaņot ne tikai darba apģērbam, bet arī džinsām.

20. Viegli pieskaņojama šalle

Visit obaz.com

Foto avots: http://obaz.com

Visam pa virsu izvēlies tādu toņu šalli, ko vari pieskaņot visam pārējam skapja saturam. Šalle ir ne tikai skaists aksesuārs, bet arī silda kaklu. Tā var būt noderīga vējainā un aukstā laikā ne tikai nēsājot pie mēteļa, bet to arī var pieskaņot blūzītēm, topiņiem, jakām, džemperiem un žaketēm.

21. Smaids

e769ddfccf5be842ea84e032f9ba48fe

Foto avots: http://thussfarrell.com

Patiesībā smaidam vajadzētu būt aksesuāram numur viens! Smaids ir Tavs skaistākais aksesuārs! :)