1. Iemūžinātie ceļojumi

Fotogrāfs Murads Osmans kopā ar savu mīļoto ceļo pa pasauli un uzņem analogas fotogrāfijas, kurās redzama viņa draudzene no fotogrāfa skatpunkta. Fotogrāfijas apkopotas Instagramā.

muradosmannfollowmeto

2. Tikko dzimuši

Fotoprojekts “Vienu dienu jauns” ir Džennijas Luisas ideja iemūžināt mammas ar tikko dzimušiem mazuļiem. Aizkustinošais projekts uzrunāja miljoniem cilvēku visā pasaulē. Projektu vari aplūkot šeit.

onedayyoungbabies09

3. Gada pacietīgākais un radošākais mākslinieks

Mākslinieks Sendijs Skoglunds savā mazajā studijā, kas ir 360x410x240cm liela, rada apbrīnojamas un pilnīgi neticamas scēniņas, kas netiek nekādā veidā apstrādātas ar fotošopu vai kā citādāk uzlabotas. Mēs varam tik apbrīnot mākslinieka pacietību un izdomu. http://www.sandyskoglund.com/

leejeeyoung

4. “Šī bija cīņa, kurā mēs neizvēlējāmies piedalīties…”

Skumjš un sāpīgs stāsts par Andželo un Dženiferu. Lai bildes pastāsta viņu stāstu… 

Screen Shot 2013-12-29 at 16.26.49

5. Kratīšanās visā pasaulē

Par Harlem Shake laikam ir dzirdējis ikviens cilvēks visā pasaulē. Katram radīt savu kratīšanās video bija goda lieta.

Harlem-e1360975689521

6. Kā saka lapsa?

What Does The Fox Says” pats populārākais šī gada video – amizants un asprātīgs, bet tā nevienam arī nav radusies atbilde uz video uzdoto jautājumu.

ajrE9Q0_700b_v5

7. Ar humoru pret skumjām

Rozā tilla svārciņu projekts arī atklāj kāda pāra cīņu ar vēzi.

The-Tutu-Project-4

8. Īgns vai mīļš?

Grampy Cat jeb Īgnais kaķis ir pilnīgi noteikti populārākais 2013. gada dzīvnieks. Kaķa īstais vārds ir  Tardar mērcīte, un slavens viņš ir kļuvis pateicoties savai īgnajai sejas izteiksmei. Patiesībā kaķis ir mīļš un pūkains – lūk, cik maldinošs var būt ārējais izskats! Īgnais kaķis ir ne tikai ieguvis 2013. gada populārākās mēmes titulu, bet nu jau arī ir kļuvis par kino zvaigzni un ieguvis aktiera lomu filmā.

Grumpy-Cat-Humbug

10. Skaties uz mani!

Selfie ir kļuvis par 2013. gada vārdu pasaulē, un tā nozīme ir – uzņemt pašam ar sevi fotogrāfiju ar telefona palīdzību. Latvijā šobrīd ir aktuāla šī vārda latviskošana. Kā variants tiek apspriests vārds “pašiņš”. Populāri šī gada pašiņi.

izzy_palmieri_izzy_car_selfie_zGDOD7vp.sized

11. Esi mierīgs

Internetā klejo bildītes ar tekstiem, kurām sākums ir visām vienāds – “Keep Calm and…” un noslēgumā seko kāda darbība. Oriģinālais teksts ir “Keep Calm and Carry On”, ko ir radījusi Lielbritānijas valdība jau senajā 1939. gadā.

keep-calm-holiday-prints-collage