1. SoundCloud (bezmaksas)

screen568x568

Foto avots: http://itunes.apple.com

SoundCloud ir populāra aplikācija mūziķu, mūzikas grupu un citu ar mūziku saistītu cilvēku vidū visā pasaulē. Tu vari sekot saviem iemīļotajiem izpildītājiem, klausīties un komentēt viņu jaunākos veikumus, kā arī izvietot pats savus ierakstus un dziesmas.

Pieejams: iOS un Android

2. Shazam (bezmaksas)

screen568x568-1

Foto avots: http://itunes.apple.com

Ar šo aplikāciju nav jāiepazīstina, to lieto jau neskaitāmi cilvēki visā pasaulē, un, iespējams, ir pati populārākā ar mūziku saistītā aplikācija. Tātad ar Shazam palīdzību ir iespējams noteikt dziesmas nosaukumu un izpildītāju brīžos, kad dzirdi kaut kur skanam kādu nezināmu dziesmu un Tev tā iepatīkas. Pēc tam to vari nosūtīt sev uz e-pastu vai iepostēt sociālajos tīklos.

Pieejams: iOS un Android

3. CarTunes ($4.99)

screen568x568-2

Foto avots: http://itunes.apple.com

Ja arī Tu, braucot mašīnā, labprāt klausies to mūziku, kas Tev ir telefonā, šī aplikācija Tev lieti noderēs. CarTunes galvenā priekšrocība ir lielās pogas, kas ir noderīgas brīdī, kad vēlies ātri pārslēgt nākamo dziesmu, pagriezt skaļāk u.c. tā, lai tas netraucē Tavai braukšanai.

Pieejams: iOS

4. Let’s Guess Songs (bezmaksas)

screen568x568-3

Foto avots: http://itunes.apple.com

Šī aplikācija ir spēle, kurā tiek atskaņots melodijas fragments un ir jāatmin dziesmas nosaukums un izpildītājs. Lai būtu jautrāka spēlēšana, ir iespēja uzaicināt arī draugus uz sacensību ar Facebook un Twitter palīdzību. Aplikācijā ir vairāku grūtību līmeņi dažādiem dziesmu pazinējiem.

Pieejams: iOS

5. DjRun (bezmaksas)

Screen Shot 2013-11-12 at 19.32.43

Foto avots: http://play.google.com

Aplikācijas ideja ir tiešām ģeniāla – tā analizē Tavu skriešanas ātrumu un pielāgo tam atbilstoša ritma mūziku. Aplikācijā ir pieejami vairāki režīmi, kuri ir atbilstoši dažādas intensitātes treniņiem un sporta veidiem.

Pieejams: Android

6. Auto-Tune Star ($ 1.99)

screen568x568-4

Foto avots: http://itunes.apple.com

Auto-Tune Star ir karaokes aplikācijas, kurā vari izvēlēties divas opcijas: dziedāt dzīvajā vai arī veikt ierakstu, kurā pēc tam vari pielikt dažādus specefektus un izveidot pati savu orģinālo dziesmu.

Pieejams: iOS

7. Quello (bezmaksas)

screen568x568-5

Foto avots: http://itunes.apple.com

Ja Tava aizraušanās ir dažādu koncertu apmeklēšana, tad Tev iepatiksies arī šī aplikācija. Tajā ir pieejami dažādu koncertu ieraksti, sākot no 60-jiem līdz pat mūsdienām. Neatsverams aplikācijas plus ir tas, ka tā izstrādātāji ir domājuši par koncertu atrādīšanas tehnisko kvalitāti.

Pieejams: iOS un Android

8. MusicGeek Pro ($1.94)

Screen Shot 2013-11-12 at 19.36.10

Foto avots: http://play.google.com

Ja Tev patīk ne tikai klausīties mūziku, bet arī skatīties videoklipus, tad noteikti izmanto MusicGeek Pro aplikāciju. Tajā varēsi veidot dziesmu videoklipu listes kā jebkurā parastā dziesmu klausīšanās aplikācijā.

Pieejams: Android

9. Ringcut (bezmaksas)

Screen Shot 2013-11-12 at 19.37.03

Foto avots: http://play.google.com

Klausīties dziesmas, tas ir forši, bet ko darīt, ja kāda iepatīkas tik ļoti, ka gribās uzlikt kā telefona melodiju. Šajā gadījumā Tev noderīga būs Ringcut aplikācijas, ar kuras palīdzību varēsi izgriezt dziesmas motīvu, kuru konvertēt MP3 formātā un uzlikt savā telefonā.

Pieejams: Android

10. Spotify (bezmaksas)

screen568x568-6

Foto avots: http://itunes.apple.com

Spotify ir interneta radio, ko ir iespējams personalizēt pēc savas mūzikas gaumes. Tas nozīmē, ka vairs nav jāklausās visiem vienādu radio, kurā dziesmas atskaņo pēc kāda cilvēka saliktas listes, bet gan tiek atlasītas individuāli pēc Tavām vēlmēm. Klausoties listes, Tu vari atzīmēt, kuras dziesmas Tev patīk, tādējādi Tev tīkamās dziesmas tiks atlasītas vēl precīzāk. Savukārt, kad atzīmēs kādu dziesmu, kas Tev nepatīk, tā Tev nekad vairs netiks atskaņota. Aplikācija var lepoties ar tiešām labu skaņas kvalitāti. Noderīgas ir arī vairākas iespējas, piemēram, dziesmu listes var lejuplādēt telefonā un klausīties, kad nav pieejams interneta pieslēgums. Prieks, ka Spotify ir arī pieejams Latvijā.

Pieejams: iOS un Android