Transs

1. TRANCE

Transs“. Režisors: Denijs Boils. Galvenajās lomās: Džeims Makavojs, Vinsents Kasels un Rozario Davsone. Sižets: Izsoles nama darbinieks Saimons plāno vērienīgas gleznas zādzību kopā ar zagļu bandu, bet zaudē atmiņu negadījumā. Zādzības plānotāji ar hipnoterapeites palīdzību mēģina iegūt informāciju par gleznas atrašanās vietu.

Upstream Color

2. UPSTREAM COLOR

Latviski nosaukums nav vēl tulokts. Režisors: Šeins Karuts. Galvenajās lomās: Eimija Seimetca, Franks Moslijs un Šeins Karuts. Sižets: Neparasta, savdabīga un mākslinieciska filma par Krisas un Džefa dzīvi.

Lielās kāzas

3. THE BIG WEDDING

Lielās kāzas“. Režisors: Džastins Zakhems. Galvenajās lomās: Roberts de Niro, Diāna Kītone, Ketrīna Heigla, Amanda Seifrīda, Sjūzana Sarandona un Robins Viljams. Sižets: Jautra komēdija par kāzu organizēšanu, ģimeņu apvienošanu un mīlestību.

Lielais Getsbijs

4. THE GREAT GATSBY

Lielais Getsbijs“. Režisors: Bazs Lurmans. Galvenajās lomās: Leonardo diKaprio, Kerija Maligana, Džoels Edgertons un Tobijs Magvairs. Sižets: Filma stāsts risinās 1922. gadā, kad Ņujorkā ierodas Niks Karavejs – rakstnieks, kurš dzenas pēc sava amerikāņu sapņa.

Uzņemšana

5. ADMISSION

Uzņemšana“. Režisors: Pols Veits. Galvenajās lomās: Tīna Feja, Pols Rads, Anna Harada un Bens Levins. Sižets: Tīnas Fejas varone iejūtas prestižas universitātes darbinieces lomā, un viņas dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa satiek komiķi Džonu.

Pirms pusnakts

6. BEFORE MIDNIGHT

Pirms pusnakts“. Režisors: Ričards Linklaters. Galvenajās lomās: Etans Hauks un Džūlija Delpija. Sižets: Filmas notikumi risinās 9 gadus pēc tam, kad Džese un Selīna satikās Grieķijā. “Pirms pusnakts” ir triloģijas trešā daļa.

Krāpšanas ilūzija

7. NOW YOU SEE ME

Krāpšanas ilūzija“. Režisros: Luiss Leterjers. Galvenajās lomās: Džese Eisenbergs, Vudijs Harelsons un Morgans Frīmens. Sižets: Iluzionistu grupa “Četri jātnieki” izgudro bīstamus un nelikumīgus trikus.

Tyler Perry's Temptation: Confession of a Marriage Counselor

8. TYLER PERRY’S TEMPTATION: CONFESSION OF A MARRIAGE COUNSELOR 

Nosaukums vēl nav tulkots. Režisors: Tailers Perijs. Galvenajās lomās: DžarnijaSmoleta – Bella, Vanesa Viljamsa, Brendijs Norvuds, Lenss Fross un Kima Kardašiana. Sižets: Precēta sieviete iekāro izskatīgu miljardieri un ļaujas kārdinājumam, kas noved viņu pie nodevības un vilšanās.

To the Wonder

9. TO THE WONDER 

Nosaukums vēl nav tulkots. Režisors: Terencs Maliks. Galvenajās lomās: Bens Afleks, Olga Kuriļenko, Havjērs Bardams un Reičela Makadamsa. Sižets: Stāsts par ukrainieti Marinu un amerikānieti Neilu, kuri iemīlas un pārceļas uz dzīvi Oklahomā.

Disconnect

10. DISCONNECT 

Nosaukums nav tulkots. Režisors: Henrijs Alekss, Rubīns. Galvenajās lomās: Džeisons Beitmens, Houpa Deivisa, Franks Grillo, Pola Patone un citi. Sižets: Drāma par cilvēkiem un to, ko viņu dzīvēs nodara interneta esamība.

Foto: http://thefilmstage.com, http://imdb.com