Krāsainās rudens lapas

Ielēkt lapu kaudzē priekam un ielikt divus kastaņus kabatā veiksmei – tas jāizdara ne tikai katram bērnam, bet arī pieaugušajam.

1

http://www.pinterest.com/pin/6685099420406908/

Rudens pastaigas

Zelta rudens Siguldā un citas zelta vietas Latvijā ir skaistas pastaigu vietas, kur var saelpoties rudens gaisu un jautri pavadīt laiku.

2

http://500px.com/photo/19290263

Iemīļotajiem seriāliem jaunas sezonas

Rudens ir arī laiks, kad seriāliem tiek sāktas rādītas jaunās sezonas. Ja esi kaislīga kāda seriāla fane, tad noteikti ar nepacietību gaidi jau kādu konkrētu datumu. Arī Latvijas televīzijām rudens ir laiks, kad uzsākt jaunās sezonas ar jaunām pirmizrādēm un iemīļotu seriālu atgriešanos uz ekrāniem.

3

http://www.imdb.com

Džemperu sezona

Pēc vasaras kleitām ir tik labi ietīties siltā džemperī, arī jakā, šallē, cepurē un cimdos. Adījumi joprojām ne tikai mūs silda, bet arī nepamet modes tendenču sarakstus.

4

http://www.pinterest.com/pin/6685099420406943/

Rudens svētki

Ne tikai ķirbju grebšanas un tītara ēšanas svētki, bet arī mūsu pašu – Miķeļi un Mārtiņi ir svētki, ko atzīmēt rudenī ar katram no tiem atbilstošajām tradīcijām.

5

http://octoberhaunt.tumblr.com

Rudens ēdieni

Rudens ir bagātākais laiks dārzā, kad var gatavot dažādas maltītes no dārzeņiem, ogām un augļiem. Ziemā mums jāpārtiek no citu zemju produktiem vai to ko izdodas saglabāt no vasaras un rudens, tāpēc ir jāizmanto laiks, kad visa kā ir daudz un jāuzņem vitamīni visai ziemai. Rudens bez ābolu maizītēm nav iedomājams!

6

http://lovethispic.com

Modes nedēļas

Tās, kas seko līdzi modes aktualitātēm un vēlas uzzināt, kas modē būs nākampavasar, ar nepacietību gaida Modes nedēļas pasaules modes pilsētās. Pirmā pilsēta bija Ņujorka, kurā sākās jau septembra sākumā. Tai sekoja Londona un Milāna, šonedēļ savu uznācienu piedzīvos Parīze.

7

http://style.com

Atgriešanās pie mācībām

Rudens ir arī laiks, kad beidzas atpūta un jāķeras klāt mācībām. Pēc gozēšanās pludmalē tā vien gribās paņemt rokās kādu grāmatu un uzņemt jaunu informāciju par kādu sev aktuālu tēmu, kā arī atgūt ierasto dienas kārtību un satikt skolas draugus.

8

http://www.pinterest.com/pin/305822630917240141/

Dzestrie rīti

Rudens rītiem piemīt īpaša burvība, kad saulesstari laužas caur krāsainajām lapām, migla veido absolūti brīnumainus skatus un gaiss šķiet tik tīrs un kluss.

500px.com:photo:6817911

http://500px.com/photo/6817911

Ķirbju un garšvielu late

Ķirbju rudens garšvielu kafijas dzēriens ir pats pieprasītākais no sezonas dzērieniem kafijas dzērienu lieltirogotāja “Starbucks”. Šis dzēriens šogad svin 10 gadu jubileju. Arī Latvijā ir tik patīkami, ka var paņemt dažādus kafijas dzērienus līdzi ņemšanai un vēsajās rudens dienās sasildīties, pārvietojoties no viena punktu uz nākamo. Arī Tu sev ko līdzīgu vari pagatavot, kafijai ar pienu pievienojot arī kanēli, muskatriekstu, krustnagliņas un sīrupu (ja neizdodas atrast ķirbju, der arī kļavu lapu sīrups).

10

http://thedailymeal.com

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/4426135