Emerald

emerald_header

Foto avoti: http://nymag.com http://vanityfair.com

Smaragdu zaļais ir visa 2013. gada galvenais tonis, un tas arī izteikti izpaužas rudens krāsu gammā. Šim zaļajam tonim piestāv violets, zils, oranžs, dzeltens, balts un citi dabiskie toņi.

Mykonos Blue

mykonos_header

Foto avoti: http://ashionshow.hugoboss.com http://soullovelyfashion.tumblr.com http://style.com

Grieķijas salas Mikēnas zilais tonis ir kobalta zilā toņa pēctecis, tikai dūmakaināks un nostaļģiskāks. Tas labi sader kopā ar melno, zaļo, pelēko, oranžo un rozā krāsām.

Linden Green

linden

Foto avoti: http://cdni.condenast.co.uk http://dorela.com http://idesignme.eu

Liepziedu zaļais ir viens no trim šīs sezonas zaļajiem toņiem, tādēļ pavisam droši 2013. gada rudeni var pasludināt par zaļās krāsas sezonu. Liepziedu tonis ir atvasināts no laima zaļā toņa, kas aktuāls bija pirms tam. Tikai tas ir maigāks, siltāks, dabiskāks un ar dzeltenu nokrāsu. Liepziedu zaļais rada romantisku pavasara noskaņu rudens tumšajā laikā un labi sader kopā ar tumšajām krāsām.

Acai

acai_header

Foto avoti: http://lealamode.tumblr.com http://balmain.com

Akai ogas mūsu platuma grādos nav pazīstams, bet citur pasaulē tās dēvē par brīnumaugli. Šai violeti maģiskajai krāsai piestāv zaļā, pelēkā, zilā, rozā un pat sarkanā.

Samba

samba_header

Foto avoti: http://fashiondivadesign.com http://harpersbazaar.com http://richclubgirl.com

Katru gadu mode izceļ kādu no sarkanās krāsas nokrāsām, un šoruden aktuāls ir dramatiski un sulīgais sambas sarkanais tonis. Šis tonis labi iet kopā gandrīz ar visām citām 2013. gada rudens krāsām, it īpaši ar smaragdu zaļo. Ne tik drosmīgām sarkano krāsu iesaka izvēlēties aksesuāriem vai mazākām apģērba detaļām.

Koi

koi_headline

Foto avoti: http://fashion-district.org http://just-another-fashion-blog.tumblr.com http://stylelinemag.com

Koi ir spilgtā krāsā tropiskās zivtiņas un šo oranžo nokrāsu raksturo dziļums, spilgtums un sulīgums. Koi krāsa ir kā turpinājums pagājušā gada krāsai – Tangerine. Koi tonis lieliski izskatās kopā ar tumšākām krāsām, piemēram, zilo, zaļo, brūno, pelēko un violeto.

Deep Lichen Green

deep_lichen_green_header

Foto avoti: http://fabsugar.com http://fashionologie.com http://soullovelyfashion.tumblr.com

Sūnu tonis ir trešā zaļās krāsas variācija šī rudens krāsu gammā. Tas ir samērā tuvs tumšam olīvu tonim un haki krāsai. Sūnu tonim piestāvēs oranžais, pelēkais, kā arī citi zaļie toņi.

Vivacious

vivacious_header

Foto avoti: http://purplemnky.wordpress.com http://refinery29.com http://soullovelyfashion.tumblr.com

Latviski šī krāsa sauksies žirgtais tonis, bet pēc nokrāsas vistuvāk tas būs fuksiju rozā ar violetu pieskārienu. Žirgtais tonis noteikti ir šīs sezonas pats sievišķīgākais un jutekliskākais, tādējādi piedodot dzīvīgumu visām drūmajām krāsām.

Turbulence

turbulance_header

Foto avoti: http://marieclaire.co.uk http://style.com http://vogue.com

Turbulences radīto pelēko viļņu krāsa ir tumša, eleganta un praktiska. Šoruden tā nebūt nav krāsa, kas izceļ citus spilgtos toņus, bet gan pamatkrāsa. Turbulences pelēko droši var vilkt no galvas līdz kāju pirkstu galiņiem un justies stilīgi nevis depresīvi.

Carafe

carafe_header

Foto avoti: http://glamorouschiclife.tumblr.com http://nymag.com

Karafes jeb kafijas brūnais tonis ir kā alternatīva mūžīgi melnajam, turklāt ir izteikti rudenīga krāsa. Tonis ir silts un tā gradācijas svārstās no kanēļa līdz burgundijas tonim. Tas saskan ar citiem zemes toņiem, kā arī ar piena balto.

Pantone foto avots: http://stylesetter.simon.com/

Titulbildes avots: http://accessoriesmagazine.com