Noderīgi / 5. jūnijs, 2013

Vasaras kino izlase – labākās filmas

Vasarā uz kinoekrāniem dominē asa sižeta filmas. Sliktas ziņas priekš mums, meitenēm, ja vien neesi asa sižeta cienītāja. Vienīgais meiteņu prieks - baudīt uz ekrāniem tādu zvaigžņu parādīšanos kā Raiens Reinolds, Brets Pits, Čanings Tatums, Hjū Džekmens, Marks Valbergs, Mets Deimons un Džonijs Deps.

1. Man of Steel

14. jūnijs

Filmas autors Zeks Sneiders apgalvo, ka ir vēlējies radīt mūsdienīgu stāstu par visiem jau tik ļoti zināmo tēlu Supermenu jeb Tērauda vīru. Filmā ir attēlots klasiskais Supermens, ko jau mēs visi zinām no galvas, tikai jaunās skaņās. Ja nekas cits šīs filmas sakarā nepārsteidz, tad prieks par aktieru sastāvu: Kevins Kostners, Rasels Krovs, Eimija Adamsa, Daiena Leina un Henrijs Kevils. Šis aktieru ansamblis varētu pārsteigt! Ja Tu esi sajūsmā par supervaroņiem, tad šī filma ir kā radīta Tev.

2. World War Z

21. jūnijs

Filma “Pasaules karš Z” ir balstīta uz rakstnieka Maksa Bruka tāda paša nosaukuma grāmatu. Filma ir par… zombijiem. Jā, Tu nepārlasījies. Lieliskais un visādi citādi seksīgais Breds Pits piedalās zombijfilmā, turklāt pats to arī producē. Sižets jau atkal jāsaka daudz kur jau redzētais – pasaulei uzbrūk zombiju armija un viens visuvarenais varonis glābj pasauli. Par to, cik filma laba, tas ir gaumes jautājums, bet aiziet paskatīties uz Bredu Pitu var vienmēr!

3. White House Down

28. jūnijs

Eh, skaļa nopūta un jāsecina – atkal kārtējais grāvējs. Lielos vilcienos tie visi ir vienādi, mainās tikai galvenie varoņi. Arī šajā filmā notiek šoreiz Baltā nama glābšana un galvenais glābējs – Čanings Tatums. Šaušana, sprādzieni un tracis pamatīgs. Iesakam tikai gadījumā, ja gribi izbaudīt spriedzi un asas izjūtas.

4. The Heat

28. jūnijs

Atkal action filma, tikai šoreiz galvenajās lomās meitenes. Sandra Bulloka iejūtas FIB aģentes lomā, kas mēģina sadraudzēties ar neparasto un visādi citādi trako policisti, ko tēlo Melisa Makartnija. Abas dāmas šķiet absolūti pretstati, bet filmas gaitā kļūst par draudzenēm.

5. The Lone Ranger

3. jūlijs

Tarantino aizsāktā vesterna žanra atriešanās kinopasaulē ir bijusi samērā veiksmīga, un arī režisors Gors Verbinskis vēlas parādīt, ko prot. Ar šo filmu uz kino ekrāniem atgriežas Džonijs Deps kārtējā savā neparastajā lomā – šoreiz indiānis ar baltu seju un vārnu uz galvas. Ja Tev Depa partneris Armands Hamers Vientuļā reindžera lomā šķiet kaut kur redzēts, Tu nekļūdies. Viņš ir tas pats, kurš princis pagājušā gada filmā “Spogulīt, spogulīt”.

6. R.I.P.D.

19. jūlijs

Raiena Reinoldsa tēlotais varonis gribot negribot atgādina Vilu Smitu no “Vīri melnā”. Arī Reinoldsa varonis cīnās ar citplanētiešiem, turklāt dara to miris. Filmā piedalās arī lieliskais Džefs Bridžess. Lai gan Raiens Reinolds ir atzīts par planētas seksīgāko vīrieti, grūti teikt, vai viņa piedalīšanās glābs kārtējo dīvaino zombijfilmu. Bet varbūt tas ir kāds Holivudas jaunākais trends – piedalīties zombijfilmās?

7. 2 Guns

2. augusts

Šī grāvēja supervaroņi ir Marks Valbergs un Denzels Vašingtons. Bez nekādiem pārsteigumiem – slepenie aģenti, vienam otrs jānogalina, šaušanās, pakaļdzīšanās… Rezultāts visiem zināms. Mēģinot atrast ko labu šai filmā, tālāk par abiem foršajiem aktierim grūti tikt.

8. We’re the Millers

9. augusts

Šī ir vienīgā filma, uz kuru varētu likt cerības, ka tā nebūs asa sižeta. Aptuveni tā arī ir, jo filma ir domāta kā komēdija. Absolūti nekas īpašs, ja neskaita, ka tajā ir filmējusies Dženifera Anistone. Turklāt viņa izcili dejo striptīzu savos 44. Anistones kontā ir vairākas necilas filmiņas. Šī ir viena no tādām.

9. Elysium

9. augusts

Nīla Blomkempa radītā filma ar Metu Deimonu un Džodiju Fosteri galvenajās lomās stāsta par nākotni. Iedzīvotāji ir sadalīti divās daļās – izredzētajos, kas dzīvo priviliģētu dzīvi īpašā kosmosa stacijā, kamēr pārējie ļautiņi mitinās uz izpostītās Zemes. Meta Deimona varonis dodas misijā, lai ieviestu vienlīdzību. Filma izceļas ar iespaidīgiem vizuāliem risinājumiem, un, skatoties uz Metu Deimonu, sažņaudzas jebkuras meitenes sirds. Noteikti iesakām!

10. Closed Circuit

28. augusts

Filma ir trilleris par diviem advokātiem – Klaudiju un Martinu, kuri iesaistās Britu Slepenā dienesta izmeklēšanā. Arvienvārdsakot, spriedzes pilna filma par sprādziena izmeklēšanu Londonas tirgū. Galvenajās lomās Rebeka Hola, Ēriks Bana un Džūlija Stailza.

* Filmu datumi norādīti, kad tās parādās uz ekrāniem Amerikā.

Foto avots: http://filmofilia.com

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *