Bez kategorijas / 2. septembris, 2013

Skaists rudens sākums – septembra aktualitātes

Zinība diena un rudens sākšanās ir septembra aktuālākie notikumi. Uzzini, kas vēl jauns un skaists septembrī!

Septembrid

Back to School 

Septembris ierasti Latvijā saistās ar skolas un studiju gaitu uzsākšanu vai atsākšanu. Mia.lv kolektīvs vēl skaistu 1. septembri un labas sekmes mācībās.

Foto: http://www.gregorcollienne.com

Mia.lv meklē sarunbiedrenes jaunā forumā

Forums pēc savas būtības ir portāla lasītāju veidots saturs, ko neietekmē portāla radītāji. Līdz ar to foruma kvalitāte ir atkarīga no citiem cilvēkiem, kuri labprātīgi velta savu laiku un rosina dažādas diskusijas un pārdomas citu forumu apmeklētāju vidū. Lai varētu šādus cilvēkus piesaistīt, Mia.lv kopā ar grāmatnīcu “Jānis Roze” piedāvā pašiem aktīvākajiem un interesantākājiem foruma dalībniekiem dāvanas – izlasīšanas vērtas grāmatas. Piedalies arī Tu foruma komūnas veidošanā un iegūsti kādu no grāmatām – “Ikdienišķā apskaidrība“, “Ar mīļumu” vai “Klusie ūdeņi“.

Foto: http://500px.com/photo/37630264

Melleņu naktis

Meža un dārza labumi ir tik daudz, ka spēj tik visu pagatavot un arī paglabāt ziemas krājumiem. Mia.lv iesaka kādu garšīgu recepti – melleņu tiramisū.

Foto: http://mia.lv

Goran Gora “Putns azotē”

“Putns azotē” ir mūziķa Goran Gora programma, kuras pirmatskaņojumu varēsim dzirdēt koncertzālē “Baltais flīģelis” 21. septembrī. Līdz šim Goran Gora ir muzicējis angļu valodā, bet iepazīstot Knuta Skujenieka daiļradi, mūziķis ir radījis jaunas 15 dziesmas latviešu valodā. Jaunās dziesmas tiks arī izdotas mūziķa 4. studijas albumā.

Foto: http://gorangora.com

Filma par Manzoni mafijas klanu “Ģimene”

Kādēļ par septembra filmu izvēlējāmies “Ģimene”? Pirmkārt, jau leģendārais režisors Luks Besons piesaista ar  aizraujošu sižetu gandrīz visās savās filmās. Otrkārt, fantastiska aktieru komanda – Mišela Feifere, Roberts de Niro, Tomijs Lī Džonss un Diāna Agrona (seriāls “Radīti skatuvei”). Treškārt, melnais humors mafijas ģimenes izpildījumā ir pārmaiņas uz kino ekrāniem, jo pēdējā laikā tik rāda fantastikas filmas par nākotni. Filma “Ģimene” ir stāsts par mafijas ģimeni, kas pārceļas uz Franciju, izmantojot liecinieku aizsardzības programmu, lai sāktu jaunu dzīvi. Vai viņiem tas izdodas – būs vien jāiet uz kino noskaidrot.

Foto: http://www.imdb.com

Unikāls interneta veikals

Starp septembra īpašajām lietām, vēlamies izcelt kādu mazu un burvīgu interneta veikaliņu – “Altamisi“. To vada trīs foršas meitenes – Līga, Tatjana un Anete. Meitenes ir paveikušas ko pavisam vienreizēju – no Amerikas atvedušas pilnīgi unikālu preci, ko pat Eiropā nav nemaz tik viegli dabūt. Pirmkārt, tie ir EOS lūpu balzāmiņi un, otrkārt, stilīgas somas un aksesuāri. Dodamies iepirkties!

Foto: http://evolutionofsmooth.com

Modes nedēļas modes galvaspilsētās

5. septembrī Ņujorka atklāj šī gada modes nedēļas, kuras tālāk norisināsies Londonā, Milānā, Parīzē un citās modes lielvalstīs. Jau ierasti modes nedēļās varēsim ielūkoties jaunākajās dizaineru radītajās kolekcijās un uzzināt, kas tad būs modē nākamajā pavasarī un vasarā. Mia.lv apsolās cītīgi sekot līdzi visiem modes notikumiem un par tiem informēt arī Tevi.

Foto: http://vogue.com

Esi laipna!

Tēma par laipnu un pozitīvu attieksmi sabiedrībā pēdējā laikā ir īpaši aktualizējusies. Šī pilnīgi noteikti ir latviešu vājā vieta, jo kur vien sanāk kāda darīšana ar cilvēkiem, piedzīvot pozitīvas emocijas neizdodas nemaz tik bieži. Man ir palaimējies, jo man apkārt ir tik daudz pozitīvu un jauku cilvēku, bet dodoties jebkur uz publisku vietu, nākas piedzīvot šoku, ka ne visur tā ir. Man ļoti, ļoti gribās novēlēt visiem, lai ikdienā padomājam, ko un kā daram un sakam apkārtējiem cilvēkiem. Vairosim priecīgu un laimīgu sabiedrību, jo tajā taču aug arī mūsu bērni. Nevar taču būt tā, ka mēs novēlam viņiem šo negatīvo vietu. Esi laipna un dāvā savas pozitīvās emocijas arī pārējiem!

Foto: http://encourageyourpositive.cherishedlife.net

Lai Tev un mums izdevies skaists rudens sākums! :)

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *