Dienas stāsts / 5. septembris, 2013

Sestdien dāmu garderobju izpārdošana – Andele Mandele Grand

Šo sestdien, 7. septembri no plkst. 11:00-17:00 Skonto Hallē ( E. Melngaiļa ielā 1a.) norisināsies vērienīgs Dāmu garderobju izpārdošanas pasākums  „ANDELE MANDELE GRAND“,  Pērļu Medību galvenā organizātore Līva Jaunozola sola, ka apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties teju 900 (!) dalībnieču drēbju skapjos, un atrast tur savu „ pērli“ par ārkārtīgi vilinošu  cenu. 

Apmeklētāji, kurus pati organizātore dēvē par „pērļu medniekiem“, tiks laipni gaidīti no plkst.  11:00 – 17:00 , lai pilnībā nodotos andeles vērienam un pērļu medību azartam! Rūpējoties par pasākuma dalībniekiem un tā apmeklētājiem, organizātori nodrošinās pēc iespējas ērtākus iepirkšanās  apstākļus – pasākumam ir rezervēta visa Skonto halle, jeb 7350m2 , kuru apgaismos jaudīgie futbola maču prožektori, iepirkšanās  enerģijas atjaunošanai būs zona, kur iemalkot  kafiju, kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

Kā katru reizi, pasākumā darbosies labdarbības stūrītis, kur neizpārdotās mantas varēs ziedot labdarības organizācijām. Iepriekšējā Grand andelē tika saziedoti 2 pilni busiņu furgoni ar kvalitatīvām drēbēm, kas tika nogādātas uz Ķeguma un Daugavpils skolām un bērnunamiem.

Video no iepriekšējās GRAND andeles Skonto Hallē.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā, Vecrīgā, Kaļķu ielā 3, katru dienu no plkst. 10:00 – 22:00, kā arī pasākumā uz vietas. Ieejas biļešu cena no 11:00-15:00 1 LVL, no plkst. 15:00-17:00 bezmaksas 

Pastāsti draugiem

Viena atbilde uz “Sestdien dāmu garderobju izpārdošana – Andele Mandele Grand”

  1. Agnis Rassa saka:

    Kamēr tēvi ar bērniem Tēvu dienas gājienā, tikmēr sievas šopingā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *