Dienas stāsts / 5. augusts, 2013

Seminārs vecākiem “Ejam uz skolu”

Lai pēc iespējas labāk palīdzētu vecākiem šajā viņiem tik nozīmīgajā dzīves posmā, kāds ir bērna skolas gaitu sākums, Polarn O. Pyret rīko nedēļas nogali ar devīzi «Ejam uz skolu». 17. un 18. augustā veikalā Polarn O. Pyret (t/c Spice 2. stāvā, Lielirbes ielā 29, Rīgā) notiks bezmaksas lekcijas, kurās psiholoģe Jūlija Tepļakova pastāstīs, ko nozīmē gatavība skolai, kā vecāki var iesaistīties sagatavošanās skolai procesā, kā organizēt mājasdarbu izpildi, kā arī skars citus aktuālus jautājumus.

Lekcijas būs noderīgas vecākiem, kuru bērnu vecums ir no 6 līdz 12 gadiem. Abās dienās lekcijas notiks pēc šāda grafika: no 12.00 līdz 13.30 un no 16.00 līdz 17.30 — latviski, no 14.00 līdz 15.30 un no 18.00 līdz 19.30 — krieviski. Lai piedalītos, pietiek vienkārši atnākt uz veikalu pirms kādas lekcijas sākuma.

Daži ieteikumi, kā sagatavoties skolas gaitām:

–       Pirmām kārtām pašiem pieaugušajiem ir jānoskaņojas gaidāmajām pārmaiņām bērna dzīvē un iespēju robežās jāinformē par tām bērns.

–       Dodiet bērnam iespēju izjust noteikumu un īpašas kārtības klātbūtni, vingrināties ievērot šo kārtību.

–       Māciet bērnam lasīt.

–       Spēlējiet spēles, kurās bērns pārmaiņus var būt vadītājs un izpildītājs, bet visas spēles gaitā — pacietīgs.

–       Sagaidiet mācību gada sākumu ar iekšēju pārliecību, ka kopīgiem spēkiem ar visu tiksit galā, ka pieaugušais vienmēr atbalstīs bērnu.

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *