Radošas idejas / 21. septembris, 2013

Radošās “Amber Sisters” rotas no kaklasaitēm

Radošās māsas no "Amber Sisters design" veido unikālas rotas no vīriešu kaklsaitēm. Pamielo acis "garšīgā" galerijā un uzzini, kur māsas smeļas idejas.

Dzintara Māsu rotas (Amber Sisters design)

Esam trīs māsas, kas „nosapņo” un izgatavo rotu un aksesuāru kolekcijas no dažādākajiem materiāliem, iedvesmu smeļoties dabā, notikumos apkārt un mūsu pozitīvajos un smaidīgajos klientos.

Ko mēs esam devušas jaunu pasaulei?

Rotas un aksesuāri no kaklasaitēm radās, jo 2011. gada nogalē sākām eksperimentus ar lietotiem vīriešu apģērbiem – krekliem, vestēm un kaklasaitēm. Vispār kaklasaites ir nenovērtēts aksesuārs. Vīrieši tās nekad nav jutuši uz savas ādas! Bet tās ir mīkstas un patīkamas. Turklāt kaklasaites ir īsts dizainera materiāls. Tās viegli padodas apstrādei un ļoti patīkami veidot unikālus dizainus. Vintage kaklasaišu dizaini ir neatkārtojami un vīrieši ne vienmēr tos ir novērtējuši, jo mūsu rokās nonākušas tādas zīda kaklasaites kā piemēram, ar mazām rozā cūciņām vai lidojošiem mērkaķīšiem. Šo iedvesmu un mīlestību pret kaklasaitēm ir grūti aprakstīt melnā kvadrāta rāmītī.

2011.gada nogalē mūsu tirdzniecības vietā varēja iegādāties pirmos dizainus no vīriešu kaklasaitēm, kurus bijām izveidojušas eksperimentējot ar šlipsēm. Tādēļ 2012. gada POSITIVUS iepazīstinājām plašāku publiku ar šallēm, krellēm, stīpiņām, hippy stila matu lentēm no kaklasaitēm! Toreizējie pircēji vēl joprojām mūs atcerās no šī tirdziņa!

Mūsu pircēji ir drosmīgas personības, kas pasauli redz krāsainu. Mūsu rotas ir kā atšķirības zīme.

Šogad Dzintara Māsu rotas komandā esam palikušas divas – Vineta un Elza. Cenšamies katrā stīpiņā, auskarā vai kaklasaitē ielikt daļiņu no mūsu pozitīvās apņemšanās un novēlam laimi katrai rotas nēsātājai.

Kaklasaišu aksesuāri

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *