Vaļasprieks / 5. oktobris, 2013

Radoša ideja: paša radīti betona dizaina elementi

Betona elementi ir tik dizainiski universāla ideja, ka iederēsies dažādu stilu interjerā. Turklāt Tev nav jāmeklē veikalos dizaineru šedevri, bet jāķeras pie radošām aktivitātēm pašai.

Nopērc būvmateriālu veikalā cementu, sajauc to ar ūdeni tādās proporcijās, kā norādīts pamācībā. Izvēlies dizainu, kas Tev patīk un lej cementa masu tādos traukos, kas atbilst tam, ko vēlies pagatavot. Noderēs gan dažādi plastmasas trauki, skārda bundžas un līdzīgi priekšmeti, ko Tev nav žēl sabojāt. Atstāj uz pamācībā noteikto laiku masu, lai tā sakalst, tad atbrīvo no traukiem, ko izmantoji cementa liešanai. Un Tavs mākslas darbs ir gatavs! Vari to atstāt tāds, kā tas ir sanācis, vari arī ar speciālajām krāsām to nokrāsot. Ja traukam ir kāds reljefs, tas iespiedīsies cementā un iegūsi arī savam darbiņam interesantus veidojumus.

Iedvesmojies no galerijas un ļauj vaļu savam radošumam!

Foto avoti: http://08design.tumblr.com  http://angelahardison.blogspot.com  http://apartmenttherapy.com  http://brit.co  http://dekorella.hu http://diyordie.elleinterior.se http://fun.kyti.me  http://goodideasforyou.com  http://homesick.nu  http://littlegreennotebook.blogspot.ca http://manzardcafe.blog.hu  http://oltremondano.com  http://peppermags.blogspot.com  http://sinnenrausch.blogspot.de/  http://sokeen.fr http://studio3031.blogspot.com http://thebigdesignmarket.com http://thesweetestoccasion.com http://web.stagram.com weheartit.com

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *