Dienas stāsts / 28. novembris, 2013

Pamodini dievieti sevī

Aicinām Tevi apmeklēt īpašu semināru – nodarbību 30. novembrī plkst.13:00 Labo Sajūtu Laboratorijā “Pamodini savu iekšējo dievieti”, atmodinot un nosvinot iekšējo Dievišķo Sievišķību, kas mājo katrā no mums. Ar mantru (apdziedāšanas), Hinduisma dieviešu stāstiem un brīnišķīgas, dinamiskas Vinyasa jogas palīdzību, kurai nobeigumā paredzētas maigas, spēcinošas asanas (pozas) un dziļa atbrīvošanās, Tu savienosies ar dzīves spēku un atdzīvināsi dabiskās dievietes īpašības sevī:

• prāta un ķermeņa spēku;
• aizrautību;
• apņemšanos;
• drosmi;
• līdzjūtību/labsirdību;
• unikalitāti;
• pārliecību.

Semināra – nodarbības cena: 10 LVL/ 14,3 EUR
Seminārs – nodarbība notiks angļu valodā (ja būs nepieciešams, tad ar tulkojumu).
Semināru – nodarbību vadīs jogas pasniedzēja Lisa Biffin.

Lisa Biffin par semināru:
“Šajā sestdienā, 30.novembrī no plkst.13:00 es vadīšu praktisku semināru, kas saucas „Pamodini Dievieti Sevī” un es to ļoti gaidu. Kad es studēju Spānijā šī gada jūnijā, man bija iespēja piedalīties šāda veida seminārā, ko vadīja fantastiska pasniedzēja. Tam bija ļoti pozitīvs iespaids uz mani, es tiku iedvesmota un man parādījās daudz papildu enerģijas. No tā brīža es zināju, ka arī es vēlos vadīt līdzīgu semināru. Es vēlējos uzsūkt visu ko spēju, iemācīties tik daudz cik spēju un tādējādi es saglabāju savu sirdi plašu un atvērtu, kas man palīdzēja pilnībā pieņemt un izmantot ideju par to, ka katrā no mums atrodas daudz brīnišķīgas īpašības un stiprās puses, kas tā vien gaida, lai tās atmodinātu.”

Semināra idejas pamatā 3 Hindhu dievietes:
Laksmi – bagātības un skaistuma dieviete,
Durga – zināma kā neuzveicamā dieviete,
Kali – zināma kā līdzdalības un varas dieviete.
Katrai dievietei piemīt daudzas īpašības un raksturīgās iezīmes, un kopā mēs varam iemācīties, kādas tās ir un savā veidā un caur savu pieredzi uzsākt to apzināšanu un pamodināšanu sevī. Mēs dziedāsim mantras godinot šīs dievietes, veiksim skaistu jogas praksi, kas ietvers daiļas un graciozas kustības, spēka palielināšanu, sirds un prāta atvēršanu, kā arī uzticības, atbalsta, drosmes kultivēšanu un saiknes ar sevi un apkārtējiem nostiprināšanu. Seminārs būs viegls, jautrs un kaut kas neierastāks kā parasti.
Piesakies:

www.karstajoga. lv (sadaļā “speciālie pasākumi”)
tel.67 887 581 vai 29 330 280
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs)

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *