Skaistumkopšana / 31. jūlijs, 2013

Pamācība: romantiska frizūra 5 minūtēs

Vasara ir laiks, kad vēlamies, lai mūsu mati būtu brīvi, gaisīgi un netraucētu aktīvajām dienas gaitām. Šī frizūra būs atbilstoša dažādiem dienas notikumiem: aktīvai darba dienai, nesteidzīgai svētdienas tējošanai kafejnīcā, kokteiļu vakaram ar draudzenēm, trakulīgai pludmales ballītei un romantiskam randiņam.

3Raksta autore:

Ieva Rozentāle
Stiliste, vizāžiste
www.draugiem.lv/makeupievarozentale/

IMG_3168

Lai izveidotu frizūru, nepieciešams:

– matu ķemme,
– matu sprādzītes,
– matu gumija.

Pirms frizūras veidošanas matiem nav jābūt speciāli sagatavotiem. Tā kā frizūrai ir nedaudz outof bed raksturiņš, tad ņem vērā, ka vari tos pat neķemmēt. Ja vēlies ko solīdāku un vakarā paredzēts svētku vai operas apmeklējums, pirms frizūras veidošanas matus saloko. Tad iegūsi elegantu vakara frizūru. Noskaņu var iegūt arī izvēloties dažādas matu bantes.

IMG_3173

Frizūras izveidošana

Apliec ap galvu matu gumiju tā, lai tā ir uz pieres. Gumiju vari nopirkt jau gatavu vai izgatavot pati, piespraužot dekoratīvus elementus- ziedus, pērlītes, kristāliņus vai kā citādi izrotāt.

IMG_3175

Veidošanu sāk ar priekšējām matu šķipsnām, tālāk virzoties uz aizmuguri. Ņem pa vienai palielai matu šķipsnai un tās galus liec aiz matu gumijas. Ar matu sprādzītēm Tavu matu krāsā piestiprini no augšas šo matu šķipsnu. Ja mati ir gari, tad to paslēpšanai jāpievērš lielāka vērība. Visērtāk šādu frizūru ir veidot vidēji garu matu īpašniecēm, taču nekas nav neiespējams.

IMG_3180

Virzies tālāk uz galvas aizmuguri un piestiprini pēc šāda principa visus matus. Nedaudz matu lakas drošībai un esi gatava doties ārā no mājas.

IMG_3184

Idejas, kādas matu gumijas izvēlēties:

Foto avoti: http://asos.com http://shopbop.com

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *