Nav bezizejas. Ir tikai dziļi noslēpta atslēga

     Viss jūk un brūk, stress, neapmierinātība, bailes, depresija…  ķermenis cieš  bez īpaša iemesla? Visam ir savs sākums, jebkuras likstas saknes slēpjas dziļi mūsu zemapziņā. Pat aizmirsti iespaidi, domas, emocijas zem apziņas sliekšņa aizvien ietekmē mūsu dzīvi,  arī  saslimšanas. Zemapziņa uzglabā un šķiro ne tikai atmiņas un emocijas, bet arī  enerģiju. Taču iemācoties atmodināt pašorganizācijas spējas, varam uzveikt jebkuru, pat vissmagāko slimību.

Slimības organismā parādās daudz ātrāk, nekā spējam pamanīt vēl pirmos simptomus. To saknes slēpjas dziļi zemapziņā, un, kā likums, iemesls tam ir mūsu emocijas. Tāpēc reizē ar ķermeņa ārstēšanu, nepieciešama arī dvēseles dziedināšana.

Pēterburgas profesors J. Zujevs izstrādājis ārstniecības metodi, kurā  apvienojis klasisko masāžu ar psihoanalītisko terapiju un seno austrumu medicīnas tehniku. Šāda ārstēšanas metode balstās uz to, ka cilvēka ķermenis tiek izmantots kā starpnieks iekšējās pasaules dziedināšanā, atmostas pašorganizācijas spēja, kas pēc seno viedo domām astoņdesmit reizes spēcīgāka par jebkuru, pat vissmagāko slimību. Jo mūsu smadzenēs ir milzīgs potenciāls, katrā no mums ir iekšējā „aptieka”, spējīga ražot ārstnieciskos līdzekļus, kas spēj tikt galā ar depresiju un neirozēm, panikas lēkmēm un klaustrofobiju, bronhiālo astmu, reimatisko artrītu, kuņģa, zarnu, sirds asinsvadu sistēmas saslimšanām, kā arī gangrēnu, vēzi un daudzām citām hroniskām un neārstējamam slimībām.

21.- 22. aprīlī no pulksten 11.00 – 20.00 Rīgā, Vecpilsētas 19, 5 stāvs (blakus viesnīcai Avelon) notiks praktiska grupas terapija, pēc Profesora Zujeva metodes, virzīta uz cilvēka iekšējās pasaules atjaunošanu un organisma aizsardzības spēku atmodināšanu.

Terapiju vadīs klīniskais psihologs ar 28 gadu stāžu psihosomatiskajā medicīnā Grigorijs Dvorkins no Maskavas.

DIAGNOSTIKA

Diagnostikas mērķim tiek izmantota gāzizlādes vizualizācijas iekārta, balstīta uz Kirliāna metodi , kas  ar datorprogrammas palīdzību dod iespēju noteikt cilvēka psihiskās un fiziskās veselības stāvokli, kā arī sāpīgās kaites emocionālos iemeslus.

Diagnostiku veic fiziķe, fizioterapeite, speciāliste datoru diagnostikā Natālija Dvorkina