Stila aktualitātes / 3. septembris, 2013

Modes aktualitāte: pasteļtoņi rudenī

Tuvojoties rudenim, mēs mēdzam tērpties tumšākās drēbēs. Taču šoruden viena no sezonas tendencēm ir pasteļtoņi. Jā, tieši tā - maigas krāsas klusinātos toņos ar nedauz dūmakainu pieskārienu.

3Raksta autore:

Ieva Rozentāle
Stiliste, vizāžiste
www.draugiem.lv/makeupievarozentale/

2013. gada rudens  kolekcijās pasteļtoņu notis redzamas tādiem modes namiem, kā Celine, Chloe, Valentino, Rochas, Gucci, Louis Vuitton, Mugler, Sonia Rykiel, Christian Dior un citiem. Īpaši tiek izcelta rozā krāsa, kas ir izbalējusi, klusināta un mierīga. Dominē arī bēšais tonis, kas lieliski sakan ar tumšākām drēbēm. Vēl aktuālas toņu noskaņas – maigais persiks un dūmakaini zils. Modes eksperti to skaidro, kā vēlmi saglabāt pavasarīgo sievišķību, kad apkārt drūms rudens un ierasti gribās ģērbties smagējos mēteļos, biezās biksēs un adītos džemperos.

Kā valkāt cukurotās krāsas, lai rudenī neizskatītos kā sajaukusi gadalaikus? Galvenais nosacījums – nepārspīlē ar pasteļtoņu daudzumu, bet kombinē tos ar ierastajām rudens krāsām. Piemēram, papildini savu garderobi ar gaišu mēteli, bet zem tā velc tumšas drēbes. Uz darbu dodies gaišās bikses un tumšā džemperī vai otrādāk, ja izvēlies gaišu žaketi, pieskaņo tumšus svārkus. Uz svinībām izvēlies kleitu kādā no maigajiem toņiem, tai pieskaņojot tumšākus aksesuārus, somu un apavus.

Iedvesmai:

Foto avoti: http://2dayslook.com http://24.media.tumblr.com http://aglamorouslittlesideproject.com http://elle.com http://fashion-district.org http://glam.co.uk http://soullovelyfashion.com http://style.com http://vogue.com.tr http://wwd.com

Foto avots titulbildei: http://fashionfoodandflirts.wordpress.com

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *