Parīze, Roma, Milāna, Barselona, Berlīne, Londona – tās ir pilsētas, ko ikviens uzskata par iepirkšanās mekām Eiropā. Protams, šajās pilsētās ir daudz dažādu veikalu un lielveikalu, tomēr tiem, kas vēlas nedaudz citādu iepirkšanos, varu ieteikt šādas vietas.

 

Māstrihta Nīderlandē

Māstrihta ir pilsēta, kur iespējams apvienot patīkamo ar lietderīgo, proti, pastaigāties pa šaurajām un senajām pilsētas ielām, kā arī izdevīgi iepirkties. Īpaši izdevīgi šeit var iepirkties pirms Ziemassvētkiem.

Māstrihta ir viena no dažām pilsētām Eiropā, kur lielā ziemas preču izpārdošana sākas jau pirms svētkiem.

Protams, kaimiņvalstu tirgotāji Vācijā un Beļģijā par to ir nikni, jo viņiem garām ripo ļoti lielas naudas summas, tomēr ko vēl vairāk var vēlēties cilvēki, kas grib iepirkties. Dāvanas sev un citiem par izpārdošanas cenām pirms pašiem svētkiem.

Līdzīga situācija ir arī tieši pirms lielās vasaras izpārdošanas. Protams, šajā laikā Māstrihtā ir ļoti daudz cilvēku. Arī vietējie šeit iepērkas. Māstrihtā Tu varēsi iegādāties gan pasaulslavenu zīmolu apģērbus, apavus, aksesuārus un kosmētiku, gan arī apmeklēt daudz dažādu interesantu modes salonu, kur varēsi atrast ko stipri individuālāku.

Māstrihta Nīderlandē

Kad sakārojas pusdienu, noteikti uzmeklē lielo tirdzniecības centru, kur pēdējā stāvā ir lieliska ēstuve. Vasarā maltīti varēsi baudīt uz veikala jumta terases – lieliska sajūta un atmosfēra, gardi ēdieni par pieņemamām cenām.

 

Diseldorfa Vācijā

Stils, glamūrs un precizitāte ir Vācijas pilsētā Diseldorfā. Šīs pilsētas galvenā tirdzniecības iela, kurā ir izvietoti gan pasaulslavenu zīmolu, gan luksuspreču veikali, gan nelieli modes saloni, tiek dēvēta par Eiropas 5. avēniju.

Königsallee Diseldorfā tiek dēvēta par Eiropas 5. avēniju.

Iepirkšanās Diseldorfā noteikti patiks tiem, kas iecienījuši pasaulslavenu zīmolu apģērbus, apavus un aksesuārus, jo tos visus iespējams atrast praktiski vienā ielā. Tāpat šeit ir arī lielais PEEK & CLOPPENBURG veikals, kur iespējams iegādāties daudzu iemīļoti zīmolu apģērbus. Protams, cenas ir krietni draudzīgākas nekā Latvijā. Lai neapvainojas Latvijas BOSS veikals, bet vīriešu krekls, kas Rīgas veikalā maksā 85 latus, Diseldorfā maksā 69 eiro (aptuveni 48 latus).

Diseldorfa Vācijā

Līdzīgi ir arī ar citām precēm, protams, runa nav par Zara, Mango vai Esprit apģērbiem – to cena visur ir vienāda, atšķiras tikai sortiments, protams, Vācijā reizes četras plašāks.

Ja nu nelielu nedēļas nogales ceļojumu izdodas apvienot ar iepirkšanos, domāju, ka Diseldorfa ir viena lieliska izvēle.

 

Kāljari (Cagliari) Sardīnijā

Tu domāsi – pilnīgi dīvaina izvēle, bet šajā pilsētā ir ļoti daudz interesantu nelielu modes preču veikalu, kuros piedāvātie apģērbi atlaižu laikā (piemēram, marta sākumā) ir par superpieņemamām cenām. Lieliska kvalitāte, interesants dizains – krietni atšķirīgs no apģērbu dizaina, ko piedāvā trendseteri. Man tāds patīk.

Kaljāri Sardīnijā

Atradu superinteresantu mētelīti – melnu, it kā vienkāršu, tomēr ļoti oriģinālu – un zinu, ka tas ir vietējo dizaineru darinājums, tāpēc Rīgā nevienu ar tādu uz ielas nesastapšu. Tā cena ar 50% atlaidi bija tikai 89 eiro.

Šajos nelielajos veikalos, kuru Sardīnijas lielākajā pilsētā Kāljari ir ļoti daudz, var atrast ļoti daudz skaistu un oriģinālu apģērbu un aksesuāru.

Turklāt pilsētas ielās defilējošās eleganti ģērbtās itālietes ļoti iedvesmo iegādāties ko oriģinālu.

Ja vēlies doties nelielā atvaļinājumā uz Sardīniju, noteikti iekrāj naudu, lai šeit varētu iegādāties oriģinālas vietējo dizaineru drēbes.

Foto: aiesec.nl, slow-chic.com, fidelio-relocation.de, hotelindigobirmingham.co.uk