Radošas idejas / 4. marts, 2016

Knifiņi neaizmirstamām kāzām

Kāzu sezona strauji tuvojas. Ja arī tev tas ir aktuāli, esam sagatavojuši dažu knifiņu apkopojumu, ko ir vērts ņemt vērā, lai kāzas izdotos perfektas!

Gatavojoties kāzām, pāriem ir par ko iespringt, citi vairāk uztraucas par aktivitātēm vakara gaitā, citi par gardu mielastu, citi par pirmo valsi, bet citi par savas īpašās dienas noformējumu. Šoreiz dalāmies ar idejām, kā savu kāzu dienu padarīt neaizmirstamu ar dekorāciju un dažādu knifiņu palīdzību, mums talkā nāk Dekornīcas meitenes, kuru bāzes vieta atrodas vasaras kāzu galvaspilsētā Jelgavā.

Ielūgumi

Visvienkāršāk, protams, ir pasūtīt klasiskus papīra ielūgumus pie kāda, kam padodas šādi smalki darbiņi, taču kāpēc nepadomāt par pievienoto vērtību!? Ielūgums kastītē kā puzle, gravēts ielūgums uz koka plāksnītes vai ielūgums ar LED balonu bonusā, kas visiem piepūsts ar hēliju jāņem līdzi uz svinību vietu (vakarā noderēs kā stilīgs gaismas avots). Šīs ir tikai dažas no idejām kā iespējams izpausties, taču arī klasiskus ielūgumus iespējams personalizēt ar kādu tikai konkrētajam viesim saprotamu frāzi.

puzle

Ceremonija

Tā kā šobrīd atļauts salaulāties arī ārpus baznīcas un dzimtsarakstu nodaļas telpām, izmanto to un radi pati savu pasaku valstību meža ielokā, kādā skaistā parkā vai pie ūdens. Ja vēlies ceremoniju, piemēram, pie jūras, padomā vai paredzētajā laikā tur nebūs pilns ar cilvēkiem un vai tas netraucēs, tāpēc labāk izvēlēties nomaļāku vietu, taču par to uzreiz labāk konsultēties ar attiecīgo dzimtsarakstu nodaļu, jo iespējams saņemt arī atteikumu.

Kāzu dekoratores un Dekornīcas saimnieces, māsas Andra un Laura, teic, ka joprojām centrālā figūra ceremonijās ārpus telpām ir skaista, ar ziediem, baldahīnu vai zaļumu virtenēm rotāta arka, taču aktuālas ir arī krāšņas durvis un modē nāk pilnīgi apaļas zaru un zaļumu vītnes. Tā kā šāda veida ceremonijas parasti nav ilgākas par pusstundu, tad par sēdvietām var neiespringt, taču nevajadzētu aizmirst par vecākiem cilvēkiem. “Krēslu noma, transportēšana un izdekorēšana var būt laikietilpīgs process, tāpēc mēs šosezon iesakām izmantot, piemēram, siena ķīpas, ko ir viegli pārvietot un pielāgot katra gaumei,” dalās Dekornīcas meitenes.

Kāzu arka

Pirmais tosts

Pēc kāzu organizatores Daces Miezītes ieteikuma, vislabāk ir iznomāt stikla glāzes šampanietim, nevis pirkt plastmasnieces uz kātiņa. Cenas ziņā sanāk tas pats, taču izskatās daudz greznāk. Dekoratores iesaka padomāt arī par šampanieša pudeļu noformēšanu: “Ļoti vienkāršs, skaists un ekonomisks variants ir noņemt visas etiķetes un nopūst pudeles ar, piemēram, zelta krāsu un apsiet ar attiecīgajam stilam piederošu lentīti. Skārda vannītē, kas pilna ar ledu, izskatās satriecoši!” Vēl greznākam skatam, pudeles var arī aplīmēt ar dažādiem gliterīšiem vai iesaiņot džutas audumā.

kāzu dekori

Pa ceļam

Kāzu dienā viss parasti rit tik strauji, ka bieži vien pārim nav iespējas palikt divvientulībā un apsveikt vienam otru, tieši tāpēc Dekornīcas meitenes piedāvā tādu pakalpojumu kā Pārsteiguma pietura – skaisti noformēts galdiņš divām personām pa ceļam no ceremonijas uz svinību vietu. Iespējams arī kādu no nākamajām kāzu jubilejām jūs gribēsiet atzīmēt tādā pašā garā un atgriezties pie skaistajām atmiņām. katrā ziņā, padomājiet par mirkli sev diviem vien, tas būs tā vērts!

Pārsteiguma pietura

Svinību vieta

Kamēr jūs ar vedējiem vizinaties apkārt, dekoratores iesaka padomāt par lounge zonu svinību vietā. Izkārtojiet pufus, vai tās pašas siena ķīpas, kādu šūpuļkrēslu un improvizētus galdiņus, lai viesi varētu atvilkt elpu, nestutējot sienas. Noteikti neaizmirstiet par uzkodām un dzērieniem viesiem, kamēr viņi jūs gaida!

siena ķīpas

Galda kartes

Protams, arī ar galda kartēm var tikt galā klasiski, veidojot tās uz papīra, taču mūs uzrunājuši divi oriģinālāki veidi. Cake pops sainītis ar vārdu vai vēl labāk glāzes paliktnis ar viesa vārdu, kādu jautru frāzi un jūsu kāzu logo. Tas būs 3in1 – galda karte, dzēriena trauka paliktnis un lielisks suvenīrs no jūsu kāzām. Šādus brīnumus iespējams sarūpēt lāzergriešanas un gravēšanas darbnīcā Green Fox.

dzērienu paliktņi

Fotostūrītis

Viesi vienmēr ir sajūsmā par kādu fotostūrīti, kur paākstīties. 3 galvenās lietas – fons, dizaina priekšmeti un atribūti, ar ko iepozēt. Atbilstoši tematikai, iespējams uzburt citu mazu pasaulīti, taču ja tas tevi neuzrunā, ņem talkā Polaroid fočuku un ļauj viesiem izklaidēties, iepozējot un saņemot bildes uzreiz.

fotostūrītis

Deju placis

Ja vien laiks un svinību vieta atļauj, tad dejas organizējiet ārā. “Vasaras naktī deju placi ārā var noformēt tik romantiski! Gaismas un karodziņu virtenes, dažāda izmēra laternas un LED baloni izskatās dievīgi, ja vēl to visu apvieno ar īpaši noformētu vietu mūziķiem, ar stilīgu paklājiņu, dīvāniņu un kādu antīku abažūru,” iesaka Dekornīca.

deju placis

Par neaizmirstamu kāzu sezonu! :)

Foto:

Dekornīca – Inguna Pole

Greenfox.lv

Pinterest.com

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *