Bez kategorijas / 2. jūnijs, 2013

Jūnija sajūtas

Jūnijs ir pats zaļākais un ziedošākais mēnesis ar īsāko nakti un jautrākajiem svētkiem. Piedāvāju 7 jūnija sajūtas, ko noķert šomēnes, bet tas noteikti ir tikai sākums, jo jūnijs ir sajūtu pārpilns. Dodamies tās visas noķert!

Jūnijs boards

1. Elifas Šafakas rāmata “Četrdesmit vārtu uz mīlestību”

Apgāds “Zvaigzne ABC” ir izdevis grāmatu Elifas Šafakas grāmatu “Četrdesmit vārtu uz mīlestību”. Kā atzinis “Independent”, britu nacionālai ikrīta izdevums: “Elifa Šafaka met izaicinājumu pašam Paulu Koelju”.

Zvaigzne ABC
“Atveriet četrdesmit vārtus uz mīlestību… Nebīstieties nenieka, pret mīlestību cīnīties nav iespējams. Mazpamazām to uzzina arī Ella, mājsaimniece un triju bērnu mamma, kuras rāmā un sakārtotā dzīve saviļņojas brīdī, kad viņai uzticēts uzrakstīt atsauksmi par nezināma rakstnieka romānu. Autors viņu aizrauj tik ļoti, ka Ella nolemj ar viņu sazināties.”

Elifa Šafaka (dz. 1971) ir godalgota literāte, vairāku grāmatu autore un visvairāk lasītā sieviešu rakstniece Turcijā.Par Elifu Šafaku vairāk vari uzzināt http://elifshafak.com

Foto: Zvaigzne ABC

2. Filma “Sīrups”

Filma “Sīrups” ir jautra un viegla komēdija par to, kas mums ir raksturīgs – vēlme gūt panākumus par katru cenu, kas noved pie atziņas, ka laime tomēr neslēpjas materiālās vērtībās. Filmā interesanti ietverta mārketinga tēma, kas atklāj tās slepenos ieročus. Filmas sižets veidots pēc Maksa Berī grāmatas “Sīrups”. Kinoteātros no 7. jūnija.

Foto avots: http://isaiahcoe.com

3. Ziedu vainagi

Ziedu vainagi piestāv ne tikai Saulgriežos, bet visu vasaru. Pļavas pilnas ar dažādām puķēm, plūc tās un pin skaistas matu rotas.

Foto avots: http://bellsandboards.com

4. Lana del Rey Rīgā

14. jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies pēdējā gada spožākā popmūzikas sensācija un viena no pieprasītākajām mūziķēm Lana Del Rey. Debijas albums ar tā spilgtāko hitu „Video Games” pārdots vairāk kā 4 miljonu tirāžā. Vizuāli apburošā dziesmu autore un dziedātāja plūkusi virkni svarīgāko mūzikas balvu.
Noslēpumainā Lana Del Rey, īstajā vārdā Elizabete Grānta (Elizabeth Grant), ir viena no šī brīža populārākajām amerikāņu alternatīvās popmūzikas izpildītājām. Apburot un saviļņojot teju visu pasauli, Lana  Del Rey spīdoši apvieno blūza, soula, indī un džeza mūzikas skanējumus ar pašas sacerētiem dziesmu tekstiem, kas atspoguļo mūziķes apslēptākās emocijas un izjūtas.


Savas muzikālās darbības laikā Lana Del Rey ieguvusi vairākus prestižus apbalvojumus, tostarp 2012.gada Lielbritānijas Brit Awards balvu par labāko starptautisko debiju, MTV mūzikas balvu par labāko alternatīvo performanci, kā arī gada labākās starptautiskās mākslinieces balvu šī gada Brit Awards ceremonijā. 

Gluži kā spoža un nevaldāma zvaigzne, Lana Del Rey apžilbina un satrauc – viņas daiļradē un personā šķietami apslēpts kas mistisks, intriģējošs un neizdibināms.

Foto avots: http://wefashionyou.com

5. Ļauj dabai sevi lutināt

Daba SPA ir unikāla vieta Rīgas klusā centra rajonā, kur sevi palutināt. Izmēģini burvīgu vasaras rituālu – „Coco-mint” – ķermeņa ādas atjaunošanai un atsvaidzināšanai. “Coco-mint” ir SPA rituāls, kas sniedz miesai un garam to, pēc kā ilgojamies vasarā: mitrinātu un atjaunotu ādu, vieglumu kājās un apgarotas sajūtas. No sākuma hamāma istabā uz silta galda (bez tvaika) meistars Jums veiks ķermeņa pīlingu ar kokosa skaidiņām. Tad pusstundas garumā, malkojot gardu tēju, baudīsiet pēdu masāžu ar atsvaidzinošo mentola želeju. Procedūru veic SPA meistars Munīrs. Procedūra ilgst 60 minūtes un maksā Ls 45.

Foto: Daba SPA

6. Zemenes ar rabarberiem

Zemenes ar putukrējumu un rabarberu rausis – katru vasaru tik gaidīti kārumi. Šovasar pamēģini zemenes sajaukt kopā ar rabarberiem un gatavot burvīgas maltītes. Piemēram, izmēģini rabarberu un zemeņu marinādi gaļai, kā arī lielisko savienību pievieno saldējuma kokteilim.

http://relish.com

7. Radošie krekli

Dizainere Indra Miklāva nu jau kādu laiku lepojas ar savu jauno zīmolu “I’m Your Shirt”. Mājaslapā http://imyourshirt.com ir pieejams konstruktors, kurā vari uzmonedelēt pati savu kreklu – izvēlēties krāsas un dažādus dizaina elementus. Saistībā ar radošajiem krekliem ir vēl kāda ziņa – visu jūniju tie būs pieejami tirdzniecības parkā “Alfa” pop-up veikaliņā. Vēlam Indrai ražīgu mēnesi savā veikaliņā un darba pilnas rokas arī turpmāk!

Foto: I’m Your Shirt

Pastāsti draugiem

Viena atbilde uz “Jūnija sajūtas”

  1. Jana saka:

    Grāmatu es noteikti centīšos izlasīt, jau otrajā portālā redzu, ka tā ir “ieteikta lasāmviela”, tā ka laikam jau ir arī :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *