Bez kategorijas / 1. jūlijs, 2013

Jūlija pieturzīmes

Jūlijā vasara ir pašā plaukumā un tik daudz vietas un lietas, kas jāpaspēj, ka nav nemaz tik daudz laiks gulēt pludmalē. Mia.lv Tev iesaka 8 īpašus notikumus, kas noteikti ir jāizbauda.

Jūlija boards

1. Zāļu tējas “Dandelion” vasaras priekam

Kurš teicis, ka arī vasarā možu garu un ķermeņa tonusu nevar uzturēt ar tepat, Latvijā, tapušām zāļu tējām. Meklē tās lielākajās tirdzniecības vietās.

Zāļu tēja “Deviņu zāļu spēks”

Latvijas aromātisko ziedu un zāļu harmonija ir dabisks enerģijas un spēka avots. Lieliski spēcina, tonizē un paaugstina organisma spējas pielāgoties vides nelabvēlīgai ietekmei.

Dabīga zāļu tēja aktīvai dienai ‘’Dzīvesprieks’’ 

Tēja lieliski pamodina, uzmundrina un tonizē organismu, kā arī uzlabo garastāvokli  dzīvespriekam un aktīvam dienas sākumam.

Cidonijas  un ehinācijas zāļu tēja ‘’Dzīvinošais spēks’’

Tēja lieliski spirdzina, spēcina organisma aizsargspējas, stimulē enerģijas plūsmas un palīdz saglabāt možu garu katru dienu. Vislabāk garšo ar medu!

Sarkanā vitamīnu tēja “Saules lāse’’

Sarkanā vitamīnu/zāļu tēja tonizē un spēcina miesu un garu dzīvespriekam un aktīvai dienai. Tēja ir bagātīgs vitamīnu avots, kam piemīt pretsaaukstēšanās un pretvīrusu īpašības.

Dabīga zāļu tēja naktsmieram ‘’Miera osta’’

Latvijas aromātisko zāļu un ziedu tēja lieliski  mazina ikdienas spriedzi,  harmonizē, līdzsvaro un nomierina, bet iedzerta pirms gulētiešanas uzlabo miega kvalitāti. Labi garšo ar medu.

Foto avots: Dandelion

2. Grāmata “Klusie ūdeņi” slavinājums introvertajiem

Grāmata ir tik lieliska, ka Mia.lv to ir nolēmusi izcelt vēl vienu reizi (Izlasi recenziju!) Kāds tad ir introverto cilvēku spēks ekstravertajā pasaulē? Kā sevī vērstajiem cilvēkiem sevi apliecināt un realizēt sapņus? Grāmatas autore sniedz atbildes uz neskaitāmiem jautājumiem, kuri jau ilgu laiku ir nomocījuši arī Tavu prātu. Un, nē, grāmata nav domāta tikai introvertajiem. Arī ekstravertie iegūs gana daudz saistošu informāciju par sevi un liela daļa pat atklās, ka tomēr pieder pie introvertajiem.

Foto avots: http://jr.lv

3. Skaistuma veldze salonā “Studio 3”

Ko noteikti Tev vasarā jāatceras izdarīt, lai saglabātu savu dabisko skaistumu un dzīvīgumu, – kārtīgi un no sirds mitrināt sejas ādu! Skaistumkopšanas salonā Studio 3, Rīgā, Baznīcas ielā 20/22, izvēlies optimālo sejas mitrināšanas rituālu Academie. Tas ir gaumīgs un vajadzīgs stundu ilgs piedzīvojums: sejas ādas attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē zonas masāža, maska, lai Tava āda būtu bagātīgi mitrināta, atgūtu tonusu, svaigumu un veselīgu izskatu. Rituālu veiks zinīgā un talantīgā kosmetoloģe Natālija. Cena Ls 25. Uzzini vairāk par salonu “Studio 3“.

Foto avots: Studio 3

4. Romantiski mirkļi kopā ar filmu “Pirms pusnakts”

“Pirms pusnakts” – noslēdzošā daļa režisora Ričarda Linkleitera romantiskajai triloģijai par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Pirmās divas daļas – „Pirms saullēkta” (1995) un „Pirms saulrieta” (2004) – nu ir kļuvušas par neatkarīgā kino klasiku. Mēs atkal satiekam galvenos varoņus – Džesiju (Ītens Houkss) un Selīnu (Džūlija Delpi) – divdesmit gadus pēc liktenīgā brīža, kad viņi satikās Vīnes ekspresī. Pa šo laiku Džesijs paspējis apprecēties, izšķirties, beidzot saiet kopā ar Selīnu un piedzīvot kopīgu dvīņu meitiņu piedzimšanu. Dodoties atvaļinājumā uz gleznaino Grieķiju, Džesijs un Selīna atkal atrod tēmas vārdu apmaiņai ar dzēlīgām piezīmēm: gan par neparastām attiecībām ar saviem bērniem, gan par jauna darba meklējumiem. Un par pašu galveno – vai īsta mīlestība ir spējīga izturēt laika pārbaudījumu?

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=euOJkb0U8vE

Foto avots: http://nytimes.com

5. Gaidītākais notikums mūzikas pasaulē – festivāls “Positivus”

Positivus festivāls ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2013. gadā norisināsies jau septīto reizi. Tas ik gadu piedāvā aktuālu augstas kvalitātes mūzikas programmu, draudzīgu atmosfēru un neaizmirstamu nedēļas nogali.

Īpašu noskaņu festivālam piešķir tā atrašanās vieta – gleznaina jūras piekraste Salacgrīvā, ko atzinīgi novērtējuši ne vien festivāla apmeklētāji, bet arī mūziķi, pilnībā izbaudot vasaras mirkļus. Zināmākie mūziķi, kuri šogad priecēs mūsu pēc mūzikas izslāpušās sirdis, ir: “Te XX”, “Sigur Ros”, “Two Door Cinema Club”, “Imagine Dragons”, “Crystal Castles” un vēl daudzi, daudzi citi – https://www.positivusfestival.com/lv/line-up/all

Foto avots: http://positivusfestival.com

6. Velozeķe Tavam pārvietošanās līdzeklim

Jā, tas ir tieši tas, pēc kā izklausās – pārvalks Tavam velosipēdam. Velozeļes idejas autors ir Oskars Mickevičš, kurš apgalvo, ka funkcionālais dizaina izstrādājums paredzēts, lai izvairītos no smilšu, dubļu un citu netīrumu ienešanas mājās. Velozeķes ir patentēts produkts un vēlas savu inovāciju izplatīt ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Foto avots: http://velosock.com

7. “Rūjienas saldējums” izveido jaunu garšu

Jaunās saldējuma šķirnes “Brazīlija” garšu uzņēmums veidojis, sadarbojoties ar Latvijas bērniem, kuriem bija tas gods izvēlēties īsto un vienīgo no vairākiem piedāvātajiem variantiem. Rezultātā par labāko bērni atzina saldējumu ar laima garšu. Krāsaino un patiesi garšīgo krējuma saldējumu meklē jau tuvākajā laikā saldējuma tirdzniecības vietās.

8. Jauns indie design apģērbu zīmols “Eduardo Cattus”

Kā apgalvo zīmola radītājas Evija un Inga, tad mērķis ir darināt aplikācijas uz apģērba, kas izceļ cilvēka personību, nepārstāv komercijas kultu un rada prieku. Katram darinājumam tiek pievērsta īpaša uzmanība. “Eduardo Cattus” jaunā kolekcija ECATTOSAURS ir veidota, paturot prātā būtisku uzdevumu – vienkāršot sarežģīto. Aplūko zīmola darinājumus http://ecattus.wordpress.com, savukārt iegādāties tos var Etsy veikaliņā http://www.etsy.com/shop/Ecattus

Foto avots: http://ecattus.wordpress.com

Titulbildes avots: http://balticanews.wordpress.com

 

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *