Bez kategorijas / 11. decembris, 2014

Gatavojam dāvanas svētkiem kopā

Vēlies iepriecināt svētkos savējos ar pašgatavotām dāvanām? Piedalies stikla griešanas darbnīcā un radi unikālas vāzes, glāzes, svečturus un daudz ko citu!

Piedāvājam iespēju piedalīties Latvijā līdz šim nebijušā meistarklasē – projekta Cut&Create pudeļu griezēja (no angļu val. griez un radi) veidotāji piedāvā pudeļu griešanas paraugstundu, kuras dalībnieki savā īpašumā, ne tikai iegūs pudeļu griezēja komplektu, bet arī pudeļu griešanas interesantā procesa apmācību un knifus klātienē.

meistarkl

Iemācīsim kā vispareizāk, efektīvāk ar stikla pudeļu griezēju strādāt, kādas iespējas tas sniedz un dosim dažādas idejas turpmākiem kreatīviem darbiņiem.

meistarkla

Īpaši Ziemassvētku tematikai meistarklases ietvaros paredzēta sveču liešana pašu radītos trauciņos – nogrieztās pudelēs.

meistark

Par C&C pudeļu griezēju

C&C ir pudeļu griešanas ierīce, kas ļauj ērti, veikli un precīzi mājas apstākļos radīt glāzes, vāzes, lampas, svečturus, pat akvāriju. Ar C&C iespējams griezt visdažādākā diametra apaļas stikla pudeles – sākot ar pudeļu kakliņiem, beidzot ar 3 L burkām.

mei

Tie ir trīs soļi – līnijas iegriešana, karstā-aukstā ūdens, jeb termālais šoks, stikla maliņu noslīpēšana ar smilšpapīru.

KAD?

19.decembrī

KUR?

Lolitas skapja darbnīcā, Baznīcas ielā 37

CIK ILGI?

2-3h

KAS JĀŅEM LĪDZI?

5 dažāda veida tīras pudeles un/ vai burciņas

KO NO TĀ IEGŪST DALĪBNIEKS?

–          katra dalībnieka īpašumā nonāk C&C pudeļa griezēja komplekts

–          gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas pudeļu griezēja izmantošanā

–          pirmos paša darinātos šedevrus

DALĪBAS MAKSA

35 EUR

Piesakies līdz 17.12.2014., rakstot e-pastu uz andra@mia.lv. Tematā norādi C&C, bet vēstulē atsūti savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *