Dienas stāsts / 20. jūnijs, 2013

Garšīgākie vasaras deserti restorānā TERRA

TERRA jauns, svaigas un veselīgas ēdināšanas restorāns. Tās īpašnieki ir latviete Ilze Megne un pavārs no Vācijas Fabians de Vries.

Jaunais restorāns piedāvās svaigu, neparastu ēdienkarti, kuras pamatā ir pašmāju zemē iegūtas, spēcinošas saknes. Restorāna unikālais koncepts ir klienta iespēja ēdiena sastāvdaļas kombinēt pašam, veidojot savai gaumei un vajadzībām atbilstošu maltīti. Nākotnē restorāns iecerējis ekspansiju gan ārvalstīs, gan pašmājās. TERRA piedāvās arī ēdienu piegādi uz birojiem un mājām.

TERRA ir atgriešanās pie saknēm. Dziļumā, pie savējiem. Burkāniem, kartupeļiem, selerijām, ingvera, redīsiem, sīpoliem un daudziem citiem senčiem. Ilgi viņi ir gulējuši zem zemes, savā pasaulē, tagad pa vienam vilkti ārā, tādi – veselīgi, sasūkušies minerālvielas, zemes spēku. Tikai no pašas labākās, auglīgākās ziemeļu zemes, audzēti tikai pie labākajiem saimniekiem lielos un mazos zemes pleķīšos, Tagad salikti vienkāršās, ērtās kastītēs, lai tevi pabarotu ikdienā. Vienkāršs, veselīgs, nesamākslots, priecīgs ēdiens dienu no dienas. Tāds, kāds būtībā tev ir vajadzīgs.

Par godu jaunās desertu ēdienkartes atklāšanai, restorāns TERRA Mia.lv lasītājām piedāvā ko īpašu – iegādājoties jauno Tapas boxx un nosaucot vārdus “spēks ir saknēs“, dāvanā saņem desertu. Pasteidzies, jo dāvanu iegūt var tikai līdz jūnija beigām.

Atrodi savas saknes!

Adrese: Blaumaņa iela 9, Rīga

 

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *