Bez kategorijas / 7. oktobris, 2013

Atskats uz praktisko stila semināru

Kādā pavisam rudenīgā dienā vairākas meitenes ļāvās skaistuma dienai un piedalījās stila seminārā, kas norisinājās t/c "Mols". Uzzini, kā meitenes pavadīja dienu!

Semināra dalībnieces pulcējās t/c “Mols” jau no paša rīta, lai sāktu ceļojumu sava skaistuma pasaulē. Meitenes tika sadalītas 2 komandās. Pirmā komanda piedalījās konsultācijā pie Elīnas Brilas no “Labo domu pieturas” par skaistuma, izskata un iepirkšanās emocionālo pusi. Savukārt otra komanda devās uz veikaliem kopā ar stilisti Ievu Rozentāli. Pēc tam komandas mainījās. Meiteņu jaunajam stilam atbilstošus tērpus sarūpēja veikali “Maya” un “Reserved“, savukārt kājiņas palutināja veikali “Danija” un “CCC“.

mia_lv_foto_liene_brunzete18

Dalībnieces kopā ar konsultanti Elīnu Brilu. Foto: Liene Brunzete

Pēc garšīgām pusdienām kafejnīcā “Čilli Pica“, stiliste Ieva Rozentāle mācīja semināra dalībniecēm, kā pašām uzklāt sev grimu ikdienai. Meitenēm bija pieejama liela kaste ar “L’Oréal Paris”  komētiku, ko varēja izmēģināt un notestēt uz savas ādas. Ieva atbildēja arī uz dalībnieču jautājumiem par dažādiem kosmētikas mītiem un tās lietošanas knifiņiem.

mia_lv_foto_liene_brunzete23

Dalībnieces ar Ievu Rozentāli. Foto: Liene Brunzete

Lai varētu sagatavoties savam noslēguma uznācienam, par meiteņu frizūrām parūpējās friziere Anna Šmite, radot tēlam atbilstošu matu sakārtojumu.

mia_lv_foto_liene_brunzete26

Foto: Liene Brunzete

Madara

mia_lv_foto_liene_brunzete175

Foto: Liene Brunzete

Ieva

mia_lv_foto_liene_brunzete45

Foto: Liene Brunzete

Linda

mia_lv_foto_liene_brunzete191

Foto: Liene Brunzete

Linda

mia_lv_foto_liene_brunzete114

Foto: Liene Brunzete

Zane

mia_lv_foto_liene_brunzete133

Foto: Liene Brunzete

Ilze

mia_lv_foto_liene_brunzete87

Foto: Liene Brunzete

Raisa

mia_lv_foto_liene_brunzete63

Foto: Liene Brunzete

mia_lv_foto_liene_brunzete150

Foto: Liene Brunzete

Atsauksmes

Linda:

“Vispirms jau vēlreiz paldies par Jūsu ieguldīto darbu! :) Man viennozīmīgi ir pozitīvas emocijas vēl aizvien! Šis seminārs ļāva man saprast, ko es daru pareizi tieši ģērbjoties un krāsojoties un, protams, uzzināju arī vairākas jaunas lietas, ko ieviest savā ikdienā! Man arī patika iepazīt to procesu, ka vari iepirkties ar zinošu cilvēku! Radās tāda gandarījuma sajūta! Arī nodarbība ar Elīnu deva iespēju aizdomāties dziļāk par daudzām lietām un padomāt par tām, kas ļauj vēl vairāk sevi izprast! Man patika un bija iedvesmojoši!!! :))”

Madara:

“Kopumā šis seminārs man ļoti patika. Tā kā make up uzlikšana ir visai jauna lieta priekš manis, tad uzzināju lietas par kosmētiku, ko līdz šim nebiju zinājusi.  Noteikti vajadzētu rīkot šādus seminārus vēl, jo tas paceļ pašapziņu un dod sapratni, ka visi var izskatīties kā aktieri no Holivudas filmām, ir tikai tas jāgrib un ar to jāstrādā. Tieši tāpēc ir nepieciešami šādi semināri, lai būtu iespēja gūt atspēriena punktu, saprotot, kas katram piestāv un, kas nē. Tādējādi mainot savu ikdienu un, lai justos daudz pašpārliecinātāki cilvēki par sevi.”

Piesakies stila semināram 26. oktobrī vai 23. novembrī!

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *