Radošas idejas / 27. maijs, 2015

9 idejas vēl foršākām kāzām

Kāzu sezona jau rit pilnā sparā, bet iespējams tev vēl noderēs pāris aizrobežu idejas kāzu ballītes atsvaidzināšanai! Oriģinālas idejas vēl foršākām kāzām!

1. Šampanieša bārs

Padari šampanieša baudīšanu radošāku, sniedzot iespēju viesiem pievienot savam dzērienam svaigus augļus un ogas pēc izvēles. Izskatās šiki, bet patiesībā tas ir patiešām vienkārši realizējams!

šampanieša_bārs

2. Izgaismo deju grīdu

Sagatavo katram viesim krāsainus nieciņus, kas spīd tumsā un tev vairs nevajadzēs nekādas speciālās diskogaismas. Galu galā visiem patīk tumsā spīdošie nieki!

spīdīgie_kociņi

3. Sagatavo deju kurpes

Pēc garas dienas augstpapēžu kurpēs, dāmas uz deju grīdu aizvilkt noteikti ir diezgan sarežģīti, tāpēc parūpējies, lai visi justos ērti un sagatavo deju čības. Sīkums, bet patīkami!

deju_kurpes

4. Viesu galerijas sociālajos tīklos

Izdomā savu kāzu mirkļbirku jeb tēmturi (vienkārši haštagu #) un ļauj viesiem dalīties ar svinību bildēm sociālajos tīklos. Ikvienam būs interesanti apskatīt bildes no citu viesu skatu punkta!

instagram

5. Kad nav no darīt…

Sagatavo uz katra galda kartiņas ar jautājumiem, uz kuriem viesi var atbildēt kāda brīvā brīdī. Piemēram, noskaidrojat, kā pēc viesu domām, jums vajadzētu saukt savus bērnus. Kāda ir romantiskākā vieta, ko jums vajadzētu apmeklēt? Kāds ir labākais laulību padoms, kas jebkad dzirdēts? Ļauj vaļu fantāzijai…

kartiņa

6. Paparaci spēlīte

Sagatavo sarakstu, kādi momenti bildēs jānoķer viesiem, ko fotogrāfs iespējams var palaist garām. Neaizmirsti apbalvot tos, kas būs noķēruši visus sarakstā iekļautos kadrus!

spēle

7. Aizpildi tukšās vietas

Vecais labais uzdevums, kur teikumā jāaizpilda tukšās vietas. Palūdz vedējiem, lai viņi sagatavo viesiem tekstu par jums un jūsu laulību ar dažādiem iztrūkstošiem vārdiem, kas tad nu katram viesim jāaizpilda. Šo nudien būs jautri palasīt!

uzdevums

8. Izklaide bērniem

Lai uz brīdi noturētu pie galdiem mazākos viesus, sagatavo viņiem darbiņu – lūdz izkrāsot kartiņu jaunajam pārim un palutini ar kādu našķi.

bērniem

9. Polaroid selfiji

Saorganizē Polaroid kameru, kas uzreiz attīsta bildes un ļauj saviem viesiem izpausties! Būs jautri!

polaroid

Kāzu noformējumu meklē http://www.dekornica.lv/

Foto: Pinterest.com

Pastāsti draugiem

Viena atbilde uz “9 idejas vēl foršākām kāzām”

  1. Paldies! Lieliski špikeri skaistākām kāzām! Skaisti elementi papildina skaistu kāzu foto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *