Aktuālie ādas legingi

Foto avoti: http://m.anthropologie.com http://theberry.com

Meitenēm šķiet, ka ādas legingi – tas ir stilīgi tikai slavenībām, labi izskatās bildēs, bet dzīvē nē vai arī tie nu gan ir neērti un šauri. Lai saprastu, kā tad patiesībā ir, paņem vienreiz veikalā tos sev līdzi uz kabīni un uzmēri. Iespējams daži no mītiem paliks uzlaikošanas kabīnē, un Tu dosies no veikala ārā ar jaunu pirkumu maisiņā. Ādas legingiem piemīt elegants un dumpiniecisks šiks vienlaikus, tādēļ tie var kļūt par Tavas garderobes iemīļotu apģērba gabalu, ko pieskaņot gan adītam džemperim, gan smalkai blūzītei – tik universāli tie ir.

Krāsainie hipsteru legingi

Foto avoti: http://bodycentral.com http://hautelook.com http://loveitsomuch.com

Apdrukāti audumi kā tādi šobrīd ir aktuāli modes pasaulē. Arī legingi nav atstāti novārtā šai jomā un tiek darināti no miljoniem dažādu apdruku audumiem. Pateicoties nevaldāmajam krāsaino legingu izskatam, tos ir iemīļojuši hipsteri, bet tikpat labi tos var arī pieskaņot samērā klasiskam ģērbšanās stilam.

Legingi piestāv augstpapēžu kurpēm

Foto avots: http://2.bp.blogspot.com http://graziadaily.co.uk http://lolobu.com

Varētu šķist, lai nu ko piekombinētu klāt legingiem, bet ne jau augstpapēžu kurpes. Pārsteigums! Augstpapēžu kurpes ar legingiem ir satriecoši laba ideja. Pirmkārt, izskatās seksīgi un eleganti, otrkārt, dara Tavas kājas superskaistas. Izmēģini ne tikai klasisko variantu – melni legingi un melnas kurpes, bet arī citu krāsu kombinācijas.

Legingi ar kedām

Foto avoti: http://fashionsalade.com http://lolobu.com http://tpwpguide.com

Patiesība ir tāda, ka legingi ir tik universāli un viegli transformējami, ka piestāv ne tikai augstpapēžu kurpēm un balerīnām, bet arī dažādiem brīvā laika un sporta apaviem.

Legingi klasiskā stila piekritējām

Foto avoti: http://gilt.com http://glamour.com http://hautelook.com http://ideeli.com http://jennipietro.tumblr.com http://loveitsomuch.com

Jebkas melnā krāsā izskatīsies vienmēr klasiski. Arī legingi. Pievelc klāt baltu blūzīti un iegūsi absolūti elegantu izskatu. Līdzīgi klasisku stilu var radīt, pievelkot pie legingiem žaketi vai klasiska piegriezuma mēteli.

Legingi slaidina auguma līnijas

Foto avoti: http://findsavebuy.net http://loveitsomuch.com

Jāsaka, ka atkal “vainīga” melnā krāsa. Tā kopā ar legingu “uz auguma” efektu, slaidina kājas. Protams, slaiduma efekts ir tikai optisks, fiziski kājas tievākas nekļūst. Legingi no bieza auduma vai arī raibi legingi ar lieliem krāsu laukumiem šādu efektu nedos. Papildus slaidumu piedod arī augstpapēžu kurpes vai balerīnas ar spicu purngalu.

Ērtums – legingu labākā īpašība

Foto avoti: http://anthropologie.com http://hm.com http://mademoisellevuitton.tumblr.com http://preppycollegeglam.tumblr.com http://shopprettymommy.myshopify.com http://victoriassecret.com

Nenoliedzami, legingi savu popularitāti ir iemantojuši dēļ to ērtuma. Legingi ir ideāls brīvā laika apģērba gabals, kā arī piemērots, lai laiskotos, sportotu un justos ērti gaidot bērniņu.

Legingi kāju siltumam

Foto avoti: http://wendyslookbook.com http://hannaandersson.com http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fb/00/e8/fb00e85c62adce719fc3cfa4cd6a9430.jpg

Kad vasara nemaz vairs nav silta un rudens klauvē pie durvīm, legingi ir veids kā paildzināt vasaras apģērba neiestumšanu tālākajos skapja plauktos. Velc legingus kopā ar kleitām un svārkiem. Ja vēl pieskaņosi klāt adītu vai ādas jaciņu, Tev būs pavisam silti. Ar legingiem var aizstāt zeķbikses, kas bieži vien ne tuvu nav tik ērtas. Tāpat legingi ir piemērota izvēle šauriem zābakiem, kuros grūti iespiest, piemēram, džinsu bikses.

Legingi ballītei

Foto avoti: http://loveitsomuch.com http://tfnclondon.com http://wanelo.com

Jā, pat ballītēm legingi ir piemēroti. Izvēlies legingus vai nu īpaši apdrukātus vai no neparasta auduma, piemēram, ar fliteriem, pērlītēm un citiem spīdumiem, kas radīs ballītes noskaņu.

Legingi – Tava  stila odziņa

Foto avoti: http://asos.de http://boohoo.com http://cheapcollects.com http://loveitsomuch.com

Arvienvārdsakot, legingu veidu un pielietojumu ir tik daudz, ka sev atbilstošus var atrast pat prasīgākās modes dāmas. Neapastājies pie parastā un pelēkā, bet papildini savu stilu ar īstām modes pērlēm.