Radošas idejas / 16. jūnijs, 2015

10 idejas vasarīgām ballītēm

Idejas un radoši sīkumiņi neaizmirstamām vasaras ballītēm. Ļauj vaļu bērnam, kas mīt tevī un rotaļājies uz nebēdu, jo kas gan var būt jautrāks par to?

Sākam ar tēmu un ielūgumiem! Tik ļoti piemirstās vērtības kā paštaisīta kartiņa vai ielūgums ir pārsteigums ikvienam. Uz vasarīgu ballīti var izvēlēties pavisam vienkāršu noformējumu, galvenais, lai košas krāsas un mazliet entuziasma darbā. Kā piemērs, kartiņa saldējuma formā, kas ar savu asprātību saņēmējam būs patīkams pārsteigums, turklāt temats ballītei rokā – saldējuma ballīte.

invites-with-washi1-1024x682

Patīkamam vakaram un omulīgām sarunām noderēs galda vidū sagatavota dārzeņu plate ar visiem zaļumiņiem. It kā klasika, bet šī dārzeņu plate un vienlaikus lieliskais dekors atgādinās lauku burvību un radīs patīkamu noskaņu. Blakus, protams, var novietot kādu mērcīti, kas  baudīšanas procesu padarītu vēl patīkamāku.

1 (1)

Bieži vien  mums patīk iejusties tēlos, izdomāt kādas jaunas rakstura šķautnes, tad ballīte ar aksesuāriem būs tieši laikā.  Katram no viesiem  piedāvā iespēju no “melnā” maisa izvilkt  savu turpmākās dienas personību. To pat var izdarīt bez īpašiem aksesuāriem, vienkārši, iejūtoties lomā. Tad pēc ballītes būs interesanti noskaidrot kurš, kas ir bijis.

mask

Parasti, ja pasākumā jāiepazīstina draugi savā starpā, sākumā ir tā mulsinošā mīņāšanās uz vietas vai telefonā skatīšanās, tad šīs papīra turziņas būs jauks starts sarunām. Uz katras uzraksti raksturīgāko atslēgas vārdu par katru personību, tad, lai jaunie paziņas noskaidro, kāpēc izvēlēts tieši šis atslēgas vārds. Piemēram, mīļākās grupas nosaukums, iesauka vai kas cits.

cherry

Skaistums slēpjas vienkāršībā un ar nelielu romantikas devu. Mazas burciņas, aplīmētas ar krāsainiem papīriem vai aptītas ar skaistām auduma lentītēm, padarīs vakaru romantiskāku, omulīgāku, siltāku kā arī priecēs visu acis un parādīs ceļu.

 5

Ballīšu spēles ir must have! Ne katram mājās ir Twistters, bet visjautrākās spēles vienmēr ir ar saviem noteikumiem. Izveidojiet, piemēram,  paši savu Twisteru turpat ārā, pļavā!

twister

Vēsajos vakaros katram savs plediņš, atvieglos saimnieku no lieka uztraukuma un sasildīs katru ciemiņu. Sīkums, bet tomēr patīkami.

1f6db863505088be344824d589f70468

Jestrai ballītei ar peintbola piesitienu ūdenspistoles, kas piepildītas ar ūdenī atšķaidītām ķermeņa krāsām. Jautrība un smiekli garantēti! Atgriežamies bērnībā, spiedzienu un smieklu valstībā!

86c327f02c28b2f5ea7bd5f850c96056

Ballītes ir īstais mirklis, lai padarītu savu ikdienu krāsaināku. Visu, kas atrodams pļavā, mežā vai dārzā varam saldēt mazos ledus gabaliņos, kas dzērienu glāzēm piešķirs oriģinālāku izskatu. + Izdekorē arī pašas glāzes ar kādu aksesuāru salmiņiem, uzlīmēm, lentītēm vai ko citu. Tieši šie sīkumi veido visu ballītes atmosfēru.

icw2

Lai vakars neapstātos pie pirmās tumsas iestāšanas, kā lielisku un ļoti dekoratīvu ideju var izmantot Ziemassvētku lampiņu virtenes, kas noputējušas jau stāv kastēs. Tās palīdzēs izgaismot pat volejbola laukumu un radīt patīkamu noskaņu kādā atpūtas stūrītī.

fa06d35be69c3c4063075c0e49c04f39

Zane Ratniece,

Foto: Pinterest.com, https://unsplash.com/ by Brooklyn Morgan

Pastāsti draugiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *